poster

Spiderman bez hranic (TV seriál)

 • Kanada

  Spider-Man Unlimited

 • Slovensko

  Spider-Man bez hraníc

Akční / Rodinný / Dobrodružný / Animovaný

Kanada, 1999, 13x22 min

Hudba:

Haim Saban
 • VvV14
  **

  Tento spider-man je horší, to všichni ví. Ale musíte si uvědomit, pro jakého díváka je to vlastně udělaný. 3 letý děcko se nebude zabývat tím jestli se děj odehrává na jiné planetě nebo proč má takovej divnej kostým a jestli to je nebo není správně podle komiksu. Když si to všechno přeberete zjístíte, že se celkem bavíte. Že spidey metá jednu hlášku za druhou a v celku to není tak příšerný, jak o tom tady všichni hovoří. podle mě to na odpad! není určitě a tak dávám jednu* za zpracování a příběhy a druhou* z nostalgie k této komiksové legendě mezi superhrdiny.(1.10.2011)

 • damic
  ***

  Taky se přidám k těm, který říká, že tento Spidey si 20% nezaslouží, není to top, ale jsou daleko horší seriály a daleko lépe hodnocené, takže nechápu proč toto. Navíc Marvel je naprosto otevřený všemu a v psaných komiksech Parker taky nezůstal pouze na planetě zemi, tak stejně Hulk a plno dalších postav, takže nevidím důvod, proč by měl Spidey dostat kvůli sci-fi tématu takto málo. Taky mi chybí jeho klasický "look", ale není to nic, co bych nepřekousl, navíc jeho vtípky mě vážně někdy pobaví. Za mě 3,5 * a 70%.(6.8.2014)

 • Grizzly
  ***

  Opět si dovolím tvrdit, že většina lidí hodnotí jiný seriál a to tento, který si opravdu zaslouží absolutní odpad. Spider-man Unlimited naopak vůbec nepatří do černých čísel (20% je imho jen špatným hodnocením díky záměně titulů). Ačkoli sci-fi stylizace je trošku ujetá, a příběh není úplně nejsilnější tak nevidím důvod, proč to zatracovat. Seriál si nehraje na další TAS (z roku 1994) a naopak na něj výborně odkazuje. Kresba je naprosto parádní a animace výborná. Trochu mne mrzí, že jsem to neviděl už jako děcko. Určitě by se mi to líbilo víc. A pro ty, co se chtějí nechat odradit místním hodnocením (nefér) tak mrkněte na IMDb, kde má seriál 7/10.(7.1.2012)

 • JosefTomas
  **

  Neviděl bych to zas tak špatně,je to pokračování seriálu Spiderman z roku 1994,ale něco tomu opravdu chybí,ale děti z toho budou nadšené,protože spiderman co má neviditelný oblek,to je vážně dobrý.Jen je na jiný planetě s jiným oblekem.No není to dobré ani polovičně jako první seriál,ale není to takový průšvih a tak dávám 30%.(17.2.2016)

 • Yardak
  ****

  Spiderman v ještě více Sci-Fi hávu než obvykle. Podle mě to není zas tak špatný seriál. Spiderman stále hláškuje (občas se objeví i vtipné scény, například třetí díl ve kterém goblin udělá věc kterou ještě žádný hrdina neudělal - sundá si kalhoty), sice se nemůže srovnávat se seriálem z roku 1994, ale 20 % je fakt málo. Pokud si zvyknete na nový oblek a jinou planetu, tak se budete skvěle bavit. 75 %.(20.11.2007)

 • - Toto je jediný seriál, kde nikdy nepromluvila teta May. V seriálu se objeví, ale nemluví. (kellne)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace