• Phobia

Slaďoučký, spoře oděný cukroušek blonďáček, sen každého gaye, předvádí svou muskulaturu v Xeno/Herkuloidním pseudoseriálu. Chaboučké epizody psal scénárista přes kopírák, měnili se akorát herci v rolích záporáků. Jako bonus sem tam nějaké zvířátko. Důvod ke sledování? Záchvat těžké duševní choroby nebo pistole u hlavy (případně jiné oblíbené části těla:-)), možná i kombinace obojího. Hvězdička za zvířátka. 15%(5.5.2010)

Všechny ty odpady a jedny hvězdy mě trochu překvapují. Kdysi jsem na tento seriál koukal (jako malý) a pamatuji si, že některé nápady v seriálu mě ovlivnily v mé tvorbě dodnes. Tomu říkám intertextualita. Sice už si příliš nepamatuji celkovou synopsi děje, ale jak říkám, pocity a vzpomínky velí "ne pod tři hvězdy" :o)(17.5.2010)

no skutočne nerozumiem tomu čo tu všetci kritizujete môj oblubený serial z detských čias. zrazu každému vadí aká je to blbosť, keď sa niekto rozpráva so zvieratmai, a bije sa s bielou palicou. no a iní sa zasa sťažujete, že je to urobené cez kopirák, no prosím vás a ktorý serial podobného žanru nie je?! neverím že tento serial je horší ako polovica telenoviel čo bežia na dome.(18.9.2012)

• tron

Týmto sa ospravedlňujem Herkulovi so Sorbom za to, že som ho obvinil z toho, že je béčko. Prvý Pán šeliem bol síce dosť strašný, detto dvojka (trojku som nevidel). Ale boli to filmy nášho detstva. Tak sa vďaka nostalgii dalo čo-to odpustiť. V prípade tohto seriálového spracovania sa však už nedá odpustiť nič. Vážne nič. Vôbec, vôbec nič.(1.1.2005)

• Mara12

Vizuální pastva pro ženské oko. Pro tohohle spoře oblečeného ekoaktivistu mám zkrátka slabost.(Hlavní hrdina Dar, dokáže komunikovat se zvířaty a snaží se je ochránit před všemožným zlem, vlastně se snaží ochránit všechny slabé a utiskované. Seriál se orientuje na hodně nenáročné diváky , zvláště pak na jejich ženskou část, která dokáže správně ocenit Darovi kvality a to nejen ty herecké.)(21.3.2011)