Reklama

Reklama

Až do nebes: Seriál

(seriál)
  • Španělsko Hasta el cielo: La serie (více)
Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller
Španělsko, 2023, 5 h 9 min (Minutáž: 39–49 min)

VOD (1)

Epizody(7)

Obsahy(1)

Čerstvě ovdovělá máma malého kluka chce zůstat nezávislá na svém otci, který pašuje kradené zboží, a tak se přidá k bandě zlodějů, co zbyla po jejím manželovi. (Netflix)

Recenze (5)

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

Seriál navazuje na stejnojmenný film (u mě za 3). Začátek je trochu povrchní a moc nevtahuje. Od půlky se to stále zlepšuje, poslední epizoda dokonce exotika. Závěr - není to špatné. 70%. ()

Mamlas 

všechny recenze uživatele

Nějaká paní s kámoškama tam dělá vlny na poli lokální party jakýchsi delikventů co furt něco kradou, bo si připadá jako stvořená být boss nebo něco takového. Dost nezajímavé. Proklikal jsem se prvními dvěma díly, nezaujalo. Tož jsem další díly vynechal a už se pak jen proklikal tím posledním. Nezaujalo taktéž, samé kecy, ženské problémy, nuda. (12%) ()

babuška 

všechny recenze uživatele

Seriál je dobře zpracovanej, pohled na tentokrát španělskou mafii, moc se příběhy neliší, ty chlapci jsou pěkný paka, záporná hrdopíška je hezkej kousek, dva poslední díly naznačují pokračování, mno uvidíme ()

VeronicaLake 

všechny recenze uživatele

To je taký seriál, že… ako hovorí moja sestra, dá sa pri ňom v pohode vybrať práčka, vyvešať a ožehliť. A aj tak o nič neprídete. Ak ale človek neperie pre štvorčlennú rodinu a nepúšťa si seriál ako podmaz k žehleniu asi si nabudúce nájde na pozeranie niečo iné. Tri hviezdy dávam len preto, že tam bola Asia Ortega. ()

Reklama

Reklama