• Malarkey
  ***

  Vlastně je to taková nenásilná komedie plná šílenejch momentů a cameo rolí opravdu slušné řádky známých, ale i méně známých bavičů Hollywoodu. Věřím, že ti, co si tenhle film natočili, si to natáčení maximálně užili. Já bych tenhle film už podruhý nezvládnul. Mám pocit, že na přelomu tisíciletí takových komedií vznikalo docela dost. Připomíná mi to třeba Bubliňáka, Deuce Bigalow, Zvíře nebo Vodonoše. Na jedno shlédnutí dobrý, ale na druhý už ani ne.(15.3.2015)

 • phoebess
  odpad!

  viděla jsem jenom pár minut... a u tohoto filmu mi to opravdu i stačilo...(22.8.2009)

 • chemicquei
  **

  Taková ta klasická americká komedie na jedno shlídnutí. Pobaví, vydržíte u toho až do konce, říkáte si, že to bylo celkem fajn, ale znova už to zas tak nutně vidět nemusíte...(22.8.2009)

 • Jonda
  ***

  Film o burákovi z burákova, který si užívá svojí drobnou kriminální činnost tak, že se jeden zkrachovalej producent rozhodne udělat reality show založenou právě na našem burákovi. Místy opravdu vtipné a závěrečná bitka taky nebyla špatná, ale jinak tuctově průměrné!(22.8.2009)

 • SHI-SHA
  ***

  Taková průměrná hovadina, kterou dost táhnou nahoru různé cameo role a utahování si z reálií. Bavilo mě to, ale druhé shlédnutí se už asi konat nebude.(18.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace