Zabít Elizabeth

• slovenský

Zabiť Elizabeth

Komedie / Thriller

Francie / USA, 1992, 92 min

Priemerny kriminalny film s humornym nadychom, pretoze nemozem povedat, ze by tento film posobil ako komedia, aj ked sa o to pokusal, teda herci sa snazili. Jeff Goldblum si zahral nestastneho manzela, na ktoreho sa bude hlavne druhu polovicu filmu lepit smola a preto je prave ta druha polovica zaujimavejsia a zabavnejsia, pretoze najprv som sa cudoval, ci musel Goldblum klesnut tak nizko, aby zobral takuto ulohu s neznamym serialovym reziserom Bazom Taylorom, avsak uz o rok neskor v roku 1993 prijal pozvanku od Spielberga v megalomanskom JURSKOM PARKU (1993)... 07.05.2010 _______ Jeff Goldblum - (Howard Pigeon) +++ Mimi Rogers - (Elizabeth Pigeon) +++ Juan Echanove - (Charlie) +++ Simón Andreu - (Angelo) +++ Fernando Guillén Cuervo - (Jose) +++ Jordi Molla - (Clerk) +++ Hudba: Bernardo Bonezzi +++(7.5.2010)

Jeff Goldblum hraje skvostne, výstup v hotelovom pokoji pri príprave na vraždu svojej polovičky je úžasný, toto je pravá "romantika" pre dlhoročné páry.(1.5.2009)

• maro0902

iný názov ................ROZCHOD S PREKAZKAMI(21.11.2014)