Doktor Thomas Vrain, špičkový chirurg kardiolog, se na konferenci seznámí s kolegou – biologem Aldo Gehringem, autorem funkčního modelu umělého srdce, který, jak on tvrdí, bude revolucí v oblasti transplantace. Vrain zajistí financování série experimentů a začne pracovat spolu s Gehringem. Jako první lidský objekt vidí Vrain Carol Severance, mladou pacientku se srdečním onemocněním. Nemocnice však jeho návrh zamítne. Ale stav Carol se zhoršuje a doktor Vrain urychluje operaci, aby jí zachránil život. Během zákroku, když už je nové srdce voperováno, se nepodaří obnovit jeho činnost. Doktor se v této kritické situaci rozhodne nahradit dárcovské srdce umělým. (oficiální text distributora)

fafejt001

VYNIKAJÍCÍ DONALD SUTHERLAND VE FORMĚ . A PRO MNE SILNÝ ZÁŽITEK KDYŽ VCHÁZÍ PO ONÉ OPERACI DO SÁLU A OSTATNÍ VSTÁVAJÍ A TLESKAJÍ .SÍÍÍLA . NÁDHERA . ()

majo25

Film má určite velmi dobré spracovanie, zaujímavý námetom, ale asi som čakal niečo viac. Taký nevýrazný koniec sa v holywoodskych filmoch velmi nevidí, škoda. Sutherland exceluje, Goldblum je skôr do počtu. Hodnotenie: 65% ()

TylerD.

Vtáhlo mě to, asi je to výborným zpracováním nebo herci, protože příběh nebyl nijak rozmanitý. Bez zvratů. Přesto napínavý. Výběr herců perfektní a stejně tak zvládnutí rolí. 4*ových 70 % :) ()