Mrazivý faktor

Mrazivá horúčava

Thriller / Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 1999, 101 min

• tron

Keď tak nad tým rozmýšľam, zlé filmy ma vlastne vôbec nerozčuľujú. Hnevajú ma snímky stereotypné, akoby spráskané za pár dní, rutinné, bez štipky inovácie či niečoho zapamätateľného. Priemerná, sto razy videná scéna strieda podpriemernú, Cuba Gooding Junior by sa mal konečne verejne ospravedlniť za prevzatie Oscara, režisér nech nenakrúca akčnú komédiu keď nevie, čo je to akčná komédia a tento Skeet Ulrich je ten istý Ulrich, ktorému som pred rokmi vďaka „Vreskotu“ predpovedal veľkú budúcnosť? Určite jeden z najslabších buddy filmov, aké som zatiaľ videl.(3.4.2006)

• dANo

Béčko ako z partesu!!! Tvorcovia odflákli tento film ako sa len dalo...(2.12.2005)

• sedm.1

Nic nového přinášející akčňák,se sice dobrou ústřední dvojicí,ale velmi špatným zbytkem.Sice celý námět měl dobře našlápnuto k vydařené andrenalinové jízdě,ovšem vše to bylo udělané tak nějak nudně,neakčně,až moc televizně.(26.3.2006)

Odechovej film s docela pěkně podanou akcí, říznutou trochou humoru.(28.12.2008)

Lehká oddychová akční komedie. Neurazí ale také ničím nenadchne. 50%(21.4.2012)

• BlueZero

Ľahký akčák, s hrozne slabou kamerou. Celý film vystihuje jedna veta z dialogu: "Dvaja patriotický občania sa snažia zachrániť svoju vlasť"(23.6.2004)

Béčková TV podívaná,kterých už bylo tisíce a další tísíce budou tenhle snímek nepřináší nic nového pořád to samé,hodní útíkají a zlý je honí a nakonec ti zlý umřou,pořád ta samá písnička ale i tak to není špatné vidět protože akční scény a humorné gagy jsou cool.(22.8.2005)

Hodnotit to jako áčkovej film dostalo by to stěží 1*. Drobátko mi tam zavání inspirace Skálou,ale na druhou stranu jako Béčko to není zas tak špatný,když vzpomenu na několikerý pokračování Robocopa tak tohle aspoń ujde...(17.9.2004)

Když to člověk bere jako komedii, skvěle se zasměje. Ono to ani nijak jinak brát nejde, když se budu řídit popisem Thriller / Akční / Dobrodružný, tak bych tomu musel dát maximálně jednu hvězdičku. Stránský: Byls fakt dobrej. Rašilov: Hele, nemaž mi med kolem huby. Pořád po nás jdou a ty máš jen prázdnou bouchačku. Stránský: Já jsem ti jenom děkoval. Rašilov: Radši mi polib. Jenže Cuba Gooding Junior a jeho dabér Saša Rašilov dělají divy. Vždycky, když tenhle chlapík otevřel tu svojí pusu, mohl jsem se potrhat. Jako komedie tedy opravdu super. // Viděl jsem v českém dabingu.(18.8.2008)

• Fanak

Je to tak blbé, až je to vtipné (tak jako ostatně většina filmových béček).(13.2.2008)

Atributy thriller / akční / dobrodružný / komedie zní sice zajímavě, ale film poslouží akorát jako průměrná komedie. Kdo od toho čeká víc, bude zklamaný. To je možná důvod, proč má film tak nízké hodnocení. Je mi jasné, že to není nic světoborného, ale už jsem viděl horší filmy a dohadování mezi Arlem a "Noční šichtou" mě pobavilo. Takže kdo nepochopil - Elvis je dávno mrtvej, kupte si cédéčko...(21.8.2010)

• RyanRainheart

Taková menší akční blbina, od které pokud se příliž nečeká, tak i docela pobaví.(18.1.2012)

• leonidas

moc tam nebyla a zase ji picli. jo a film, no já anglicky neumím.(6.8.2008)

• Mark1983

Celkem ( hlavně napoprvé ) se jedná o koukatelný akční film, který se nesmí moc analyzovat. Tedy pokud - není po ruce nic jiného a je k dispozici jen tento snímek. Jak říkám, na jedno kouknutí by to mohlo být alespoň pro většinu diváků.(13.4.2016)

Film na jedno použití,ale dalo se to.(11.1.2015)

1 2 následující >>