Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  ****

  Už som si nepamätala dôvod, prečo som si tento film nahrala, ale nejaký som musela mať... tak som sa uvelebila, uvoľnila a začala pozerať... veľmi rýchlo som zistila, že sa príjemne bavím, že taká fajnová Altmanovka po čase opäť poteší, a že sa bavím postupne stále lepšie. Široký úsmev ešte aj pol hodinu po skončení filmu mu zabezpečil 4 hviezdy :-)(7.1.2014)

 • Jehan
  ***

  Altman zábavné filmy vždycky uměl. Tento mu možná má leckdo za zlé. Nevím, bizarní svět módního návrhářství je mi vpravdě cizí, ale věřím, že je v něm možné cokoliv. Díky nezaujatému pohledu jsem se bavil velmi dobře. Už jen tím, jakou kolekci hvězd nám velký alchymista opět naservíroval v překvapivých rolích (nejvíce mě pobavil F. Whitaker). No a uznejte, že ta scéna, kdy Mastroianni (hrající jednu z nejtrapnějších a nejsměšnějších rolí své fenomenální kariéry) usne při "striptýzu" babičky Lorenové, je prostě báječná. Nemluvě o nesourodém hotelovém páru Robertsová - Robbins.(14.5.2015)

 • Pavlínka9
  **

  Hodně extravagantní, což se ale k tomuto tématu zrovna hodí. Ale zároveň je to docela nudné, je tam sice hodně dějových linek, hodně zajímavostí, nepřesností a ulítlostí, ale dalo mi to zabrat vidět to do konce...Dost mi to připomínalo samotného Mastroianniho a já nesnáším italskou oblast filmu. Za co si film zaslouží pochválit je neskutečně veliké množství známých osobností, které se tam objeví. Ale ta Kitty mi šla fakt na nervy...(9.4.2015)

 • Qasa
  ****

  Mnohými hvězdami obsazený film o módních přehlídkách v Paříži. Šéf přehlídkového festivalu se udáví sendvičem, poté co ho kontaktuje manžel jeho ženy, který jí, své čerstvé mladé nevěstě, upláchl jako komunista do Moskvy. Když se mu ji konečně podaří najít, tak při sexu usne (Mastroianni, Lorenová). Syn návrhářky Lo prodá firmu obchodníku s kovbojskými botami a ona pak udělá nahou přehlídku. Dva američtí žurnalisté (Julia Roberts) se ocitnou v jednom pokoji a místo chození na přehlídky se oddávají vášni. A mnohé další příběhy propletené v jednom velkolepém filmu.(5.12.2008)

 • plechulka
  ****

  Kdybych hodnotila po prvním shlédnutí, váhala bych, jestli tři hvězdičky není mnoho - no a teď to vidím s klidným svědomím na čtyři - tenhle film je totiž tak rozkouskovaný a rozstříhaný, že větší počet shlédnutí je myslím nutný... Napoprvé je divák většinou oslněn budď modelkami nebo stále krásnou Sophií Loren (a parafrází její a Mastroianniho "postelové scény") a jde po téhle linii - ale i ostatní stojí za pozornost....(23.10.2013)

 • - Poprvé ve filmu modelka Adriana Sklenaříková-Karembeu. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace