Reklama

Reklama

Batman: The Doom That Came to Gotham

Trailer

Obsahy(1)

Probouzí se dávné zlo a jen Bruce Wayne může zachránit Gotham City 20. let 20. století. (JasonCZ)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

Hall900 

všechny recenze uživatele

Není to tak geniální jako původní komiks ale dokážu si představit že vidět první tohle a znát maximálně Nolana jsem z toho odvázanej. Je to poctivý a snaží se to držet originálu. I když originál je něco jako Watchmen a dost možná se zfimovat nedá , Takže proč tomu tři nedat. Nicméně nepoužívá tam pistole . Škoda.   😀 ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Snad nejslabší animák s Batmanem co jsem viděl. Malý Batman je svědkem vraždy svých rodičů nějakým týpkem s nožem pak odjede kamsi do prdele. Film se odehrává po 20 letech kdy hledá nějakou loď na Arktidě najde ji a zjistí, že jsou až na 2 lidi všichni mrtví. Jeden živý je chlápek co si vypíchl oči a něco do něho vlezlo a díky tomu žije a druhý je Tučňák tak Batman odpluje zpátky do Gothamu.  Tam zjistí, že přichází do Gothamu nějaké zlo co ho chce zničit. Je to nudné a většinu času se jen blbě kecá je zde sice  hodně postav (Green Arrow, Killer Croc, Poison Ivy, Etrigan, Talia Al Ghul , Raas Al Ghul, Nightwing atd. ) , ale mají většinou štěky a ničím film neobohatí. To zlo se začne řešit až zhruba 20 minut před koncem a podle toho to tak dopadlo. 40 procent ()

Reklama

ondraondra 

všechny recenze uživatele

Nejsem moc velký fanoušek všech možných alternativních verzí Batmana z minulosti, ale tohle mi překvapivě sedlo. Za zmínku stojí především precizní animace, která opravdu vyniká mezi většinou DC animáků za posledních pár let. Doslova jsem hltal nekonvenční mytologii tohoto světa a depresivní atmosféru Gothamu. Jediná věc, kterou bych vytknul je přemrštěné množství záporáků, ale jinak jsem si film moc užil. ()

zigíš 

všechny recenze uživatele

New York (teda Gotham) za časů prohibice šmrnclý přímočarým lovecraftovským horůrkem. S podivem, že se Elseworlds adaptace netočí častěji. Když už po xtý variujeme origin ať je to aspoň takhle. Gotham by Gaslight byl o něco lepší, přehlednější. Ale více méně to vyjde nastejno. Takže se nic nemění, u DC nad mrtvolně neduživými live action taškařicema pořád vedou animáky. A o parník :) ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

  • Jedná se o adaptaci seriálového grafického románu, který napsal Mike Mignola spolu s Richardem Pačem a ilustrovali Troy Mixey a Dennis Janke. Vydalo nakladatelství DC Comics v roce 2001. (JasonCZ)

Reklama

Reklama