Bleskový Jack

Bleskový Jack

Komedie / Western

USA / Austrálie, 1994, 94 min

• Beky

Prostě je zbožňuju...komedie, které si můžu zapnout kdykoliv a neštvou mě!! Nejsou z těch nejlepších, některé ani nepřelezou 40% mého objektivního hodnocení, ale co naplat, já je mám rád a subjektivně se drží kolem 80%:))!! Bleskovýmu Jackovi jednoznačně ubližuje statická kamera, zabírá se úplně všechno a strašně dlouho, chápete ne??...prostě jednotlivé scény trvají jakoby strašně dlouhou dobu, při tom ve skutečnosti jsou krátké!! Tím pádem nefunguje dobře střih, tím to bude!!...a taky se nic extra neděje, takže nuda kouká z každého záběru!!...jenomže mě to nevadí a koukání na dva potrhlé psance je dostatečnou odměnou:)!! Některé scény jsou super zahrané, mezi aktérama to jiskří parádně!! Jednou větou: Když pojedeš se mnou, možná že si o tobě vymyslim ještě spoustu vtipů, ale už nikdo jiný!!(28.1.2008)

Výborná westernová komedie srovnatelná třeba z Melovým Mevericem. První film kde jsem zřel Cubu z luparou, jak nosí varlata kolem krku. Opět trochu nadsazuji, protože jsou zde všichni neobjektivní a leč není Hogan v kurzu tak i výbornému vtipnému filmu mlaskají 2 hvězdy, když si přitom zaslouží 4!(29.12.2011)

• ondrula

Tak je to taková nenáročná komédie z divokýko Západu. Ani nevím, jak to hodnotit. Když jsem totiž byl malej, plakát k tomuhle filmu pověsil náš fotr z nějakýho záhadnýho důvodu na hajzl a ten tam visel snad deset let... takže znám každej záhyb kůže Cuby Gooding Jr. a každej vlásek Beverly D'Angelo a samotnej film se mi už moc nevybavuje.(18.5.2011)

Docela vydařená westernová komedie. Paul Hogan sice bez svého nože, ale za to s rychlými kolty je sice dobrý, ale mě nejvíce zaujal Cuba Gooding jr. jako němý Ben. O komické situace ve filmu není nouze a nuda také žádná není. Zkrátka příjemná oddychovka na odreagování. Nic víc nic míň (ani nemělo být).(19.2.2005)

Na film jsem šel kvůli Paulu Hoganovi. To si musíme přiznat hned z kraje. Nečekal jsme tedy nic než komedii s hercem který zaujal jako Krokodýl Dundee. Co musím uznat je, že legrace to byla... jen ne tak třeskutá jak se čekalo, ale byla. Trošku jsem z toho cítil "televizní zábavu" (epizodu z nějakého komediálního seriálu nataženou na dvojnásobek délky) nebo něco jako pilot nového seriálu. Paradoxně kdo má ve filmu co se týče zábavy prim je postava - jsem němý, ne blbý - alias Ben kterou hraje Cuba Gooding Jr. Protože pokud si budete pamatovat nějaký vtip, tak on byl přitom ("Kdo je?"... "vysaj ten jed" nebo scéna s "náhrdelníkem"). A kvůli těm mi stojí se na film podívat ještě jednou = zařadit ho ne níže než mezi průměr.(16.7.2012)