Reklama

Reklama

Infiesto

Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

V chaotické době pandemie pátrají dva detektivové po únoscích mladé ženy a odhalí přitom, že celý případ je součástí ďábelského plánu. (Netflix)

Recenze (52)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

SKvělá kriminálka, inspirovaná trošku Temňákem- Líbila se mě covidová dějová podlinka, hudba, městečko, atsmoféra vše nastolovalo deprisivní náladu jak stehno. Asi by bylo lepší z toho udělat seriálek, aby vše nebylo tak honem, honem a mohla právě atmosféra i pátraní v dodě covid lockdownů pořádně vyniknout. ()

Rimsy 

všechny recenze uživatele

Funkční policejní procedurál, který nenadchne, ale ani neurazí. Jako výplň večera Infiesto dobře poslouží a jak ukazují data o sledovanosti, nekončící zástupy fanoušků kriminálek přesně něco takového chtějí. Více zde. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Dvojice detektivů s osobními problémy, únosy spojené s rituálními vraždami, industriální prostředí, filtr jak kdyby nedávno vybuchl poblíž vulkán a deštivé počasí, kvůli kterému by detektivové Somerset s Millsem límce kabátů nezvedali. Karty, které zamíchal krupiér Covid, aby je pak rozdal na hrací stůl od firmy Cliché. I ten Columbo, co dělá zásadně sám, má při zatýkání kryté záda a teď nemyslím baloňákem.. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Po poslednom Paulovi ďalšie mierne sklamanie zo španielskeho trileru. Tu sú ale tie tri hviezdy nadhodnotené, ide o zameniteľnú detektívku s minimom prekvapení. V podstate sa len spĺňajú všetky šablóny, nechýba samozrejme ani suspendácia, ale odznak sa tentokrát odovzdať nemusí. Pokiaľ máte radi hlášku o 48 hodinách, tak tu si ju dosýta užijete prostredníctvom šéfa, ktorý neviem odkiaľ vie, že jeho zamestnanci nespali presne 48 hodín a na to, aby sa prípad vyriešil a všetko skončilo podľa jeho predstáv, treba znova presne 48 hodín. Aby na to vyšetrovatelia nezabudli, tak im to neskôr znova pripomenie, i keď už nejaká tá hodina uplynula a tak to nedáva zmysel. 50% ()

LaciLC 

všechny recenze uživatele

Temná kriminálka presne podľa môjho gusta. Štýlovo mi to veľmi pripomínalo tie najlepšie epizódy z prvej série Temného prípadu. Škoda, že to nie je seriál, lebo dávno ma nič tak nechytilo ako toto. Všetko mi tam pasovalo, aj to korona pozadie. Perfektné. ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Po všech směrech klasická ničím výrazná detektivka, která nemá zajímavý scénář ani nijak rozpracované charaktery. Hlavním kladem je krátká délka, díky které se stereotypní příběh, kde dva detektivové jezdí z místa na místo, dá ustát. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Určite veľmi dobrá hudba a malo to svoju atmosféru. Takú ponurú, špinavú. Príbeh však zlyhal, čistá magorina, zmystifikovaná, ale bez ambície diváka vtiahnuť do niečoho väčšieho. V podstate sa film môže odvysielať niekde na RTVS o 20.00 medzi francúzskymi kriminálkami, na ktoré každý rýchlo zabudne. Hlavne, že tu riešili úplne zbytočné nejaký covid, rúška, núdzové stavy a pomaly koniec sveta, hoci to s dejom absolútne nič nemalo. ()

Derek 

všechny recenze uživatele

Spanielska krimi detektivka zabalena v sepiovom filtry, ktora sa inspirovala Fincherovkami. Obsadenie ako i herecke vykony su na slusnej, profesionalnej urovni ako i rezia. Co vsak podkopava nohy je scenar, ktory sa nevyhne mnozstvu klise a momentom ked si musi divak tukat na celo a neveriacky krutit hlavou pri stupidnych rozhodnutiach hlavnych postav. ()

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Keby to bola kanadská krimi-thrilerovka, dejovo by to bolo jednoduchšie. Keby to bola severská produkcia, atmosféra by bola hutnejšia. Espaňáci zvolili strednú cestu. Aj sa nad tým zamyslíte, aj to má nepredvídateľný záver a aj to dokáže udržať pozornosť, hlavne kvôli zaspomínaniu si na lokdán a rúška. Za mňa kvalitné 3 z 5 ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Ten film se pohřbí už sám  tím, že do nemocnice v době kovidu a 15 denního lockdownu pustí normálně policajty bez roušek nebo respirátorů pouze jeden člověk jim řekne , že by ho měly nosit. Nyní k filmu ve Španělsku v době kovidu a 15 denního lockdownu najdou jednou ženskou co se kdysi pohřešovala mezitím zjistí, že se pohřešují další ženské a chlapci a hledají toho/ty co to udělaly. Bohužel je to nudné a hodně televizní jakákoliv kriminálka v televizi je záživnější.  Ke konci zjistíme že je to jakási sekta co obětovává lidi , aby nebyl konec světa  (za začátek konce světa považuje ten kovid) plusové body za to kdo to vedl to je originální (ve stylu nebylo to v moc filmech)  .  40 procent P.s. to jako vážně čekaly jeden den ,když věděly kdo to je a kde je hlavně, že říkaly, že to musí vyřešit do 48 hodin? A, když už teda čekaly to jako vážně šla po něm jen jedna policistka? ()

Maynard. 

všechny recenze uživatele

Španělský kriminálky se povětšinou vyznačují drtivou a nekompromisní atmosférou a dycky poměrně zapeklitým dějem. Tahle si vzala od každýho jen trošku, což je škoda. Věřím, že kdyby to natočil jinej rejža, mělo by to větší koule. Zajímavý bude sledovat tenhle film až po letech, kdy budeme vzpomínat na časy, kdy byly povinný roušky i venku. Strašný... Vyšetřovací dvojice měla co nabídnout. Nebyl tady jedinej napínavej moment, ani náznak nějakýho akčního momentu. Takže bych řekl, že hodnocení odpovídá. Ale dokoukal sem to na jedinej zátah až do konce, což se nestává u každýho filmu. ()

666Carnage 

všechny recenze uživatele

Vostrá, svižná detektivka ze Španělska, kterou najdete na Netflixu. Zajímavý příběh včetně použití lockdownu během covidu. Film nasadil tempo už v páté minutě a vlastně ubral až pět minut před koncem. 60% ()

b.dragonfly 

všechny recenze uživatele

Při zmínce o dalším příběhu odehrávajícím se za doby covidové jsem se trošku bála, že půjde o další přiblblý Sick. Film ale neztrácí ani vteřinu a hned na začátku dostaneme krátké intro o temných a zvrácených událostech, obklopujících mladou teenagerku, která byla unesena vůdcem kultu a po mrazivém útěku se proměnila v úplně otupělou postavu. Začíná tak pátrání po únoscích a hra o čas. Má to příjemnou atmosféru a napětí, postavy jsou fajn, jen co mě trošku zklamalo, byl závěr filmu. I tak ale silné 3*. ()

bozka10 

všechny recenze uživatele

Duo detektívov pátra po ľuďoch unesených záhadným prorokom na pozadí lockdownu spôsobeného vírusovou pandémiou, ktorá v tomto prípade mi prišla ako úplne zbytočný prvok.Krimi thriller na škandinávsky spôsob trochu líznutý mytológiou,ako jednohubka to ušlo.Atmosféra mohla byť hutnejšia,odvážnejšia a konec mi prišiel odfláknutý a príliš jednoduchý. ()

petikacka 

všechny recenze uživatele

Hodně slabý pokus o covidovou detektivku. Divný scénář a připitomnělý děj s jakýmsi, jakože mystery příběhem, který byl, ale úpa debilní a naprosto ne-uvěřitelný...Za mě naprosto plytkých 40% ()

Hapretor 

všechny recenze uživatele

Ke konci odfláklá, urychlená a nezáživná "detektivka" ... španělé umí na takové téma udělat podstatně hutnější, drsnější a více atmosférický snímek ... ()

Reklama

Reklama