Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film se spoustou gymnastiky o Andie, která má vše, co člověk u vrcholového sportu potřebuje. Touží se stát olympijskou medailistkou, ale při cestě na vrchol pozná, jak snadno se dá vlastním přičiněním dostat na dno… (Vladislava)

Recenze (6)

ladylucifer 

všechny recenze uživatele

Gymnastka se stane anorektičkou, ze které se vyvine bulimička. Nic nového, zajímavého, kvalitně natočeného. Pouze snaha o dojemný a něco říkající film. Nuda!!! ()

VeverkaLesni 

všechny recenze uživatele

Docela povedený TV film o mladé a velmi nadějné gymnastce, potýkající se s anorexií a bulimií. Příjemná herečka v hlavní roli a z toho mála co o těchto nemocích se točí, to lepší. ()

Destinytte 

všechny recenze uživatele

Nikde se mi nepodařilo sehnat titulky, ale myslím, že jsem plně rozuměla. Ono vždycky to, co říkají, nějak vyplynulo ze situace a toho, jak se tvářili. Docela jednoduchý film, který ničím nepřekvapí a vždycky víte, co bude v dalším momentu. ()

Vladislava 

všechny recenze uživatele

Tohle je důkaz, že i TV film může bavit. A kdo má rád gymnastiku, bude hodně spokojený! Rebelka (2006) je další skvěle podaný film, nabitý gymnastikou, a kdo nebude mít dost, může zkusit: Nebe na dosah (1990), Pokojný bojovník (2006), McKenna na cestě ke hvězdám (2012) nebo Let (1986). ()

Psycho.R 

všechny recenze uživatele

V době vniku filmu se mi to hodně zamlouvalo, protože jsem byl zblázněnej do Amy ještě z Power rangers. Takže nostalgie zapracovala. ()

Reklama

Reklama