Largo (TV seriál)

Largo

Akční / Dobrodružný / Krimi

Francie / Německo / Kanada / Belgie, 2001, 39x48 min

Předloha:

Philippe Francq (komiks), Jean Van Hamme (komiks)

Bernard Couture

Paolo Seganti, Sydney Penny, Diego Wallraff, Serge Houde, Tyrone Benskin, David Carradine, Jennifer Finnigan, Michelle Nolden, Raoul Max Trujillo, Max Ryan, France Viens, James Thiérrée, Amy Sloan, Tonya Kinzinger, Sarah Pratt, Christopher Buchholz, Vernon Dobtcheff, Agathe de La Boulaye, Olga Kurylenko, Peter Hudson, Brontis Jodorowsky, Daniel O´Meara, Joris Jarsky, Jonathan Higgins, Tasha de Vasconcelos, Frank Schorpion, Jane McLean, Cas Anvar, James McGowan, Geoffrey Bateman, Dominic Gould, Serge Feuillard, Rachelle Lefevre, Cyril Lecomte, Fedele Papalia, Manuel Tadros, Ludovic Berthillot, David Julian Hirsh, Daniel Pilon, Danny Blanco Hall, Jim Adhi Limas, Virgile Bramly, Daniel Briquet, Saïd Amadis, Julien Lambroschini, Jean Boissery, Kenan Raven, Kader Boukhanef, Saul Jephcott, Dominic Jephcott, Jason Cavalier, Von Flores, Karen Cliche, Victoria Sanchez, Charles Edwin Powell, Joanne Kelly, Kim Poirier, Geordie Johnson, Jessica Welch, Michelle Anne Lipper, Mahée Paiement, Lara Wickes (herec, a.z.), Richard Jutras, Simone-Élise Girard, Alex Bisping, Don Jordan, Serge Dupire, John Moore, Andreas Apergis, Matthew Boylan, Paula Jean Hixson, Carim Messalti, Ellen David

Seriál si u mňa získal určite väčšie sympatie, ako drahšia, ale trápnejšia celovečerná podoba z roku 2008.(23.4.2011)

Zcela průměrný TV seriál, který se snažil být akčním seriálem, ale nějak se nezdařilo. Vést firmu a ještě chodit neustále někde bojovat s padouchama mi přijde velice tuctové. Přestřelky jsou rychlé a místy efektní, ale jinak to celkově přišlo velmi lacině. Někdy se tu řešili zcela nepochopitelné věci, někdy zbytečné, někdy nelogické. Jen aby se ve výsledku zase někde střílelo. Určitá snaha tu však znát je, ale bohužel, vše vyšlo naprázdno.(23.7.2014)

• JaguarN

Naprosto tuctový, nezajímavý seriál, který si sice hraje na velkou akci, ale smrdí lacinou televizní šmírou na míle daleko. Ve chvíli, kdy se začnou používat zpomalené záběry, aby se zamaskovala neschopnost natočit solidní akční scénu nebo nedostatek financí, tak je to na pováženou. O mimořádné naivitě (to je vážně blbé i na komiks) scénáře ani nemluvě. Takže 20%, a to jen kvůli hezoučké Sydney Penny.(17.4.2009)

Příjemný akčňák založený na comicsu Jeana Van Hammeho, který je slavnější než televizní zpracování. Zápletky jednotlivých epizod jsou poměrně originální, a i když je vám naprosto jasné, že Largo s Joy to zase všem natřou, je vám to fuk a rádi se podíváte znova. Obzvlášť na Joy:) Ambice tohohle seriálu jsou vysoké, hlavní téma složil starý harcovník Michel Colombier a účast Davida Carradina by taky mohla dát tušit, že jediná originalita Largo Winche není v efektních akčních scénách, které občas přinášejí příjemný vánek odkudsi z Hong Kongu. U mě je to na 70%, a tentokrát dám o tu půlhvězdu víc;)(23.4.2005)

Viděl jsem asi půlku dílů, ale jsem překvapen. Snad budu mít ještě někdy možnost vidět všechny části.(2.10.2013)