Pat a Mat - Série 2 (1989) (série)

Dveře (S02E06)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Československo, 1990, 8 min

Režie:

Lubomír Beneš

Pat si ide pred dom povešať prádlo, ale neustále sa mi privierajú dvere od domu až sa nakoniec vymkne. Spolu s Matom sa snažia dostať do domu aj napriek zabuchnutým dverám. (pravo)

punk_zero

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

JoSte

To nemá klíče od vlastního domu? Aspoň do kapsy od kalhot by si je vzít mohl... Tyto novější díly jsou již vyloženě nesmyslné. Ta druhá hvězdička je za formulaci v popisu děje: "až sa nakoniec vymkne" :-)) ()

BlackMount

Pat a Mat nám dávají návod co dělat v případě, že se nám zabouchnou vchodové dveře. Scény na laně byly jak vystřižené ze Spidermana či Tarzana. Díl plný kaskadérských kousků a vypjatých situací. ()

hlína