Pat a Mat: Generální úklid

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Československo, 1990, 8 min

Lubomír Beneš

Nikoliv generální, ale geniální úklid.(14.8.2005)

Můj nejoblíbenější film s Patem a Matem.(10.4.2005)

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: ))(19.11.2005)

http://www.youtube.com/watch?v=YdLqNUXYj-U 70% - 3*(9.8.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

...aneb Kam s ním?! ale v porovnání s jinými díly tak trochu o ničem a mé ekologické srdce krvácelo nedostatkem barevných kontejnerů celou dobu... :) ale co jsem se jako malej najezdil doma po koberci s modelem přesně tohohle popelářského auta... 60% ... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=pYQXeKJuEcM(30.1.2008)

Takový gejzír neopakujících se nápadů se jen tak nevidí. Absolutní špička, nejen animovaných krátkometrážních filmů.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Na rozdíl od těch nejnovějších dílů tento drží alespoň trochu nad vodou stará dobrá hudba, ale jinak je to díl dost o ničem. Celou dobu si akorát hrají s odpadky, co z toho... 60%(2.1.2012)

Už ani Pat a Mat není co býval ;o)(8.10.2006)

Jim takovýhle úklid problém nedělá, chtěl bych mít jejich nadhled...(16.3.2007)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(17.12.2008)

No nevim nevim jestli by se uzivili jako popelari a hlavne ta spoust po nich, no fuj!(12.3.2005)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Všichni je známe, všichni je máme rádi. Prostě kutilové, jak se patří - Pat a Mat.(23.12.2010)

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím(30.10.2009)

Takhle se má uklízet, ovšem toho bordelu v popelnicích, co takhle třídit. :D:D:D(4.5.2012)

• duddek

Tyhle nové díly už za moc nestojí, evidentně už docházely nápady, a tak se děti naučí akorát krást popelnice (případně popelářské auto) sousedům a nechat po sobě na ulici bordel. Pointu to nemá absolutně žádnou a že Pat a Mat jsou od toho, aby vynalézali, na to se ve scénáři patrně taky trochu pozapomnělo...(21.12.2008)

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 %(26.8.2009)

Vždy si vedia týto dvaja blázni nájisť spôsob na vyriešenie problému! Rýchlo, jednoducho,ale len prečo je vždy taký debilný ? :D Vysipávanie smetí mi prišiel dosť anarchistický, čo je len dobre...a na záver :D(15.6.2010)

<< předchozí 1 2