Reklama

Reklama

Pat a Mat: Generální úklid

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Československo, 1990, 8 min

Režie:

Lubomír Beneš

Pat a Mat si robia v dome poriadok a neporiadok vysypávajú do smetných nádob. Tie sa však zaplnia a oni nemajú kam vysypať smeti z vedier. Odpadky nemôžu len tak nechať voľne pohodené pred domom a tak sa snažia vyhútať metódu odpratania nepohodlného odpadu. (pravo)

Recenze (32)

Jamal 

všechny recenze uživatele

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: )) ()

Jacinda 

všechny recenze uživatele

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

hippyman 

všechny recenze uživatele

...aneb Kam s ním?! ale v porovnání s jinými díly tak trochu o ničem a mé ekologické srdce krvácelo nedostatkem barevných kontejnerů celou dobu... :) ale co jsem se jako malej najezdil doma po koberci s modelem přesně tohohle popelářského auta... 60% ... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=pYQXeKJuEcM ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Takový gejzír neopakujících se nápadů se jen tak nevidí. Absolutní špička, nejen animovaných krátkometrážních filmů. ()

boshke 

všechny recenze uživatele

Na rozdíl od těch nejnovějších dílů tento drží alespoň trochu nad vodou stará dobrá hudba, ale jinak je to díl dost o ničem. Celou dobu si akorát hrají s odpadky, co z toho... 60% ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde. ()

IllIlIlIIl 

všechny recenze uživatele

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

duddek 

všechny recenze uživatele

Tyhle nové díly už za moc nestojí, evidentně už docházely nápady, a tak se děti naučí akorát krást popelnice (případně popelářské auto) sousedům a nechat po sobě na ulici bordel. Pointu to nemá absolutně žádnou a že Pat a Mat jsou od toho, aby vynalézali, na to se ve scénáři patrně taky trochu pozapomnělo... ()

wosho 

všechny recenze uživatele

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()

unagi 

všechny recenze uživatele

Vždy si vedia týto dvaja blázni nájisť spôsob na vyriešenie problému! Rýchlo, jednoducho,ale len prečo je vždy taký debilný ? :D Vysipávanie smetí mi prišiel dosť anarchistický, čo je len dobre...a na záver :D ()

Elgin 

všechny recenze uživatele

Vyborny tip na upratovanie i ked by mohli nastat problemy s jeho realizaciou v praxi. Serial nam dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. ()

Reklama

Reklama