Pat a Mat: Klíč

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Československo, 1989, 8 min

Lubomír Beneš

Právě ve chvílích, kdy sledujete podobné příhody, vás napadne, že už nikdy nebudete parkovat auto nad kanálem nebo dělat podobné vylomeniny, jejichž charakter by se zprvu nemusel zdát klíčový, ale...:)(14.8.2005)

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: ))(27.11.2005)

http://www.youtube.com/watch?v=G31aUZUpttU 80% - 4*(9.8.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

neuvěřitelný! hlavně nešlap na kanál... :) ... 90% ... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=jz9QxaCGKY8(27.1.2008)

Tihle dva pajduláci již vstoupili do legend. A právem - jsou opravdu skvělí a unikátní.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Že si to chlapci za socialismu takhle komplikovali. Ti kapitalističtí, z roku 2003, už nejen že branky nezamykají, ale už jimi ani neprocházejí a rovnou skáčou přes plot nebo přelézají přes balkon. Každopádně povedená kanálová anabáze... 80%(24.11.2011)

Klasika... Taky jsem párkrát lovila klíče z kanálu...(18.5.2006)

Viděno 19.6.2010....Skvělý díl. Fakt nemá chybu :-D(19.6.2010)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(17.12.2008)

Proč něco dělat jednoduše, když to jde složitě. Nad kanálem preventivně ani neparkuju auto. Při mé smůle by mi tam klíče určitě zapadly a já bych je ze zoufalství chtěla taky nějakým způsobem vylovit. Ovšem jestli bych na to šla zrovna takhle, tak to bych si radši šla pro náhradní a pak si nechala udělat nové.(12.1.2010)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(31.1.2010)

Jakej klic dokaze bejt previt (obzvlaste je li primo pod klicovou dirkou kanal) Vam ukaze tenhle dil.(11.3.2005)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Všichni je známe, všichni je máme rádi. Prostě kutilové, jak se patří - Pat a Mat.(23.12.2010)

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím(30.10.2009)

To jsou pořádní chlapi. Desetkrát zahučí do kanálu a stejně jim to nevadí.(3.5.2012)

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 %(26.8.2009)

to fakt naštve :D(4.10.2013)

<< předchozí 1 2