Reklama

Reklama

Pat a Mat: Nábytek

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Československo, 1989, 8 min

Režie:

Lubomír Beneš

Obsahy(1)

Pat si privezie na automobile nový nábytok a začne ho nosiť do domu. Mata to zaujme, sadne si pred svoj dom a pozoruje Pata pri premiestňovaní balíkov s nábytkom. Nábytok je potrebné poskladať a to už je úloha pre oboch kamarátov. (pravo)

Recenze (35)

Dudek odpad!

všechny recenze uživatele

Nerozlučná dvojice Pat a Mat vždy ví, jak vyřešit nějaký zdánlivě neřešitelný problém. Háček je jen v tom, že jejich řešení není vždy tím nejvhodnejším. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

V podání těchhle dvou je stěhování čehokoliv problém, i když je Nerudovská otázka už vyřešena:) ()

Reklama

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

Jamal 

všechny recenze uživatele

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: )) ()

punk_zero 

všechny recenze uživatele

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

Zajímavosti (1)

  • Po deseti letech se k animaci seriálu vrátila Xenie Vavrečková. Předtím naposledy animovala epizodu Světlo (1979). (halkovka)

Reklama

Reklama