Pat a Mat - Série 2 (1989) (série)

Sekačka (S02E03)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Československo, 1990, 8 min

Režie:

Lubomír Beneš

Pat si pred domom kosí trávnik motorovou sekačkou, ale sekačka z ničoho nič vypovedá poslušnosť. Z okna svojho domu to zaregistruje Mat a okamžite prichádza kamarátovi na pomoc. Prioritou sa tak stáva úspešné dokosenie trávnika. (pravo)

kingik odpad!

Mimořádně stupidní. Obě nesympatické figurky bych vzal a spláchnul do hajzlu, aby už nikdy neotravovali svět stereotypníma scénkama. Nejhorší co bylo v oblasti pro děti a mládež natočeno. Ani těch 8 minut se to nedalo vydržet a do toho ta šílená stupid hudba. Never more! ()

IllIlIlIIl

stration

Elgin

Kosenie obcas pride ako aktivita ktora sa da zvladnut lavou zadnou, no nasi hrdinovia nas presvedcia, ze to tak jednoduche nebude.Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu a dalsich, ktori napreduju. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%. ()