Pat a Mat - Série 2 (1989) (série)

Střecha (S02E05)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Československo, 1990, 8 min

Režie:

Lubomír Beneš

Daždivé počasie poodhalí premokanie strechy u Pata. Ten sa preto rozhodne privolať si na pomoc kamaráta Mata. Spoločne sa idú pozrieť na strechu ako ten problém vypadá a následne sa ho snažia čo najlepšie vyriešiť. (pravo)

Davies182

Jsem šikovnej asi jako oni, ale nikdo se mi nezasměje. A i když to nikdy nepochopím, tak pro mě vždy bude Pat a Mat tím nejlepším z Československé krátkometrážní tvorby. Kdybych měl spočítat, kolikrát šlo v tomhle dílu o život! ()

WANDRWALL

Asi by nikdo z vás nechtěl, aby mu tihle dva dělali střechu. když ji dělají pro sebe, tak ať si ji dělají jak chtějí. Ale já bych takové řemeslníky nechtěl potkávat. A musím! ()

Cimr

Tohle mě zmátlo. Po skončení jsem si sám nebyl jistý, čím bych tu díru ve střeše zaplácnul. Zkuste se zamyslet. Je vůbec nějaké jiné řešení než to, které vymysleli naši dva povedení sousedi? ()

IllIlIlIIl

stration

wosho

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()

Elgin

Mate niekto problem so strechou? Zidany problem firma P&T vyriesi vsetky vase starosti. Potom uz urcite nebudete vediet kde Vam hlava stoji. Chcel by som tymto hodnotit cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. ()

punk_zero

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()