Tolik americkýho patriotismu se jen tak nevidí, ale tady mi to kupodivu moc nevadilo. Čtyři milenky v koupelně zpívající americkou hymnu, to fakt stojí za to ! :-)(9.3.2003)

Film sledující zákulisí sjezdu Demokratické strany, který má nominovat demokratického kandidáta na prezidenta. V hlavní roli Tom Selleck a čtyři ženy (Nancy Travisová, Laura Linneyová, Teri Hatcherová a Faye Dunawayová) spojené s ním v minulosti i současnosti. Obsazení je dobré. Selleck podává standardní výkon (bez kníru vypadá dost blbě). Nejvíc mě překvapila Teri Hatcherová, která svou roli lobistky v Hollywoodu zvládla perfektně. Já to vidím na 65 procent. Je pravda, že z tohoto filmu stříká americký patriotismus na všechny strany, ale co čekáte od filmu ze zákulisí americké politiky. Zase tak hrozný to nebylo.(22.11.2015)

Volební cirkus patří k Americe stejně jako morbidně obézní občané. Snaha vypořádat se s nekalými praktikami na politické scéně prostřednictvím naivní pohádky je samozřejmě také pochopitelná (když jinak to asi nepůjde), průměrně zvládnutý materiál už ale zamrzí. Výprava je na televizní produkci odpovídající (snad i přesahující), herecké obsazení nikoliv neznámé (nebo neschopné)... Šlo z toho vytřískat daleko více. 50%(18.1.2015)

• UnCool

Dokoukal jsem to konečně na druhý pokus, je to nuda, ale pak to už mělo trochu spád... Ten konec to celé pos... Když dav hystericky skanduje "Amerika není na prodej!" tak mi to přišla jak nějaká komunistická agitace na 1. Máj. Fakt trapné! Škoda, ten konec mi hodně pokazil trochu poupravený dojem z celého filmu.(18.1.2015)

Komedie s prostředí kandidatury na prezidenta je sice nabitá herci když už ne poměrně zvučných jmen, tak alespoň známých tváří, ale nehraje si na nic víc než na to čím je a to pohodovou zábavou na nedělní odpoledne. Kdyby tak všichni politici, chtěli být tak čestní jako ten Toma Sellecka! :-( A všechny jejich manželky tak krásné jako ta Selleckova. :o)(1.6.2002)