Když saint trinianská dívčí internátní škola po několikáté za sebou vyhořela, oddychli si všichni slušní lidé v širém okolí - konečně se těch malých gaunerek zbavíme. S nástupem nového ministra školství sira Horace je ale rozhodnuto o poskytnutí grantu 80 000 liber pro znovuobnovení nejproblémovější školy na světě, ministr finanční dar maskuje jako pokus o nápravu chování trinianských žákyň, ve skutečnosti se chce ale zavděčit své milence slečně Spottiswoodové, ředitelce ústavu, která mezitím urychleně obvolává striptýzové bary a věznice a svolává pedagogický sbor ze svých dočasných pozic. Pro účely školy je vybrána a odkoupena stará rozlehlá budova v Hamingwell Grange. Kdo mohl tušit, že právě sem partička zlodějů vedená holičem Alfredem Askettem ukryla pytle s 2 500 000 liber z nedávné železniční loupeže. Lupiči chtějí svou kořist zpět, ale kdysi opuštěný dům je teď plný ukřičených malých anarchistek, které nedají svou kůži zadarmo. (dopitak)

dopitak

Dobrá groteska v závěru na železnici, ale jinak mě Trinianská série za srdce nevzala (kromě tohohle jsem viděl ještě The Pure Hell of St. Trinian's, což o tomhle filmu platí stoprocentně. Děj se zmateně kombinuje z několika motivů, mnoha zbytečných postav. Škrtal bych celé kapitoly scénáře a nechal jen ukřičené osazenstvo školy a partičku dobře organizovaných lupíčů, kterým šéfuje holič s příčeskem. ()