Nová dobrodružství Lucky Luka (TV seriál)

• Česko

Nová dobrodružství Luckyho Luka

• Francie

Les Nouvelles aventures de Lucky Luke

• Francie

Les nouvelles aventures de Lucky Luke

The New Adventures of Lucky Luke

Animovaný / Komedie / Rodinný / Western

Francie / Kanada, 2001–2003, 19 h 4 min (Minutáž: 22 min)

50%(6.10.2007)

Tento seriál patří k mým oblíbenějším a to z důvodu vtipných a hlavně inteligentích, někdy dvousmyslných hlášek typu: "Náčelníku já už to mám, já to mám!!" "Náčelník doufat, že ať to být cokoliv, že to není nakažlivé" :D Škoda, že o tomto seriálu neví více lidí, protože by je zaručeně pobavil. Tímto také doporučuji všem, co se chtějí zasmát ;)(1.12.2010)

Minimálně zajímavá vtipná animace a nezapomenutelné trio hlavních padouchů.(28.5.2009)

No, na dva animované celovečeráky to rozhodně nemá, hrané verzi s Terencem Hillem je to rovnější. Podle mě bylo trochu zbytečné tahat na divoký západ Lenina nebo bratry Lumiéry. Jinak ale trochu převyšuje současné animované seriály. Celkem povedený je dabing, kde musím (kromě Ladislava Županiče a Oty Jiráka ve vedlejších rolích) pochválit především Aleše Procházku jako Luckyho Lukea, který myslím trumfnul své dva předchůdce z animovaných celovečeráků Františka Němce a Michala Pavlatu, i když i oni dva to zvládli na jedničku.(25.8.2006)

• Marek1991

Občas to bola celkom zábavná westernová rozprávka, ale väčšina dielov bola slabá. Sem tam to bolo aj vtipné, ale naozaj len málo krát. Tí bandity podľa mňa nevyšli, ten kôň aj áno a Luke bola taká stredne dobrá postavička. Naozaj ak chcete vychovať vaše deti western štýlom, tak týmto môžte začať a pokračovať Winnetouvkami a Mitičom, potom pokračovať Clintom Eastwoodom cez Siedmych statočných až nakoniec zvoľte tie najlepšie westerny. Mne osobne sa táto rozprávka veľmi nepáčila a ani to nie je môj štýl. Pre mňa slabý podpriemer.(20.2.2012)