Krtek a ježek

Československo, 1970, 8 min

Zdeněk Miler

Zdenka Hajdová

Miloš Vacek

A pak že nepořádek ve škole dělají jenom děti... :-)(12.7.2005)

• MM_Ramone

Hovorí sa že, najlepší je život krtka, lebo cez deň spí a v noci trtká. To však určite nie je tento prípad. Krtek a jeho zvieraci priatelia z tohoto českého, animovaného seriálu sú banda nudných slušákov. Dosť sa pozastavujem nad všeobecnou obľúbenosťou tohto produktu u našich západných susedov. V Čechách je to takmer kultová záležitosť. U nás na Slovensku sa to ani zďaleka neteší takej popularite. Priznám sa, že ani ja nepatrím medzi Krtkových obdivovateľov. Navyše nechápem načo je, tu na čsfd, možnosť hodnotiť a komentovať jednotlivé diely. Stačilo by sa vyjadriť ku tomu ako ku celku. **(12.12.2012)

Jeden z nejoblíbenějších večerníčků na kterém jsem vyrostla(27.1.2009)

85%(9.10.2007)

Krtek je zřejmě nesmrtelný a nadčasový. Nápad, syžet y příběhů, realizace, všechno je harmonické, originální a přitom zobecňující, zkrátka geniální.(2.4.2012)

Krtek je moc velký dobrák. Pomáhá i těm, co mu škodí, co se mu vysmívají, co mu nepomohou, když je v úzkých. A to není dobrý příklad pro děti. Opravdu ne. Možná pro děti žijící v kouzelném lese v symbióze s lesní flórou a faunou. Ne pro děti jednadvacátého století. I tak jsou to krásné večerníčky... 100%(30.1.2012)

Krtek a myška v roli ježkových zachránců aneb O tom, jak se ježek kvůli svému obžerství a pohodlnosti do prekérní situace dostal a o tom, že není kočka jako kočka.(28.9.2016)

Nezapomenu, jak Krtek dělal machra a houpal se na opravdové kočce:-)(16.1.2010)

Dramatická záchrana pana ježka.(8.5.2011)

Jedna z nejznámějších českých animovaných pohádek pro děti. Jako malý capart jsem měl Krtečka rád, ale objevily se dětské seriály, které jsem měl radši.(6.1.2009)

Krtečka bych zvolil ministra školství :-)(11.6.2009)

Vzpominky na detstvi XII.(16.10.2011)

Legendární krtek a jeho trampoty. 85%(12.12.2012)

Zabrání krtek s myší dětem, aby si ve škole zblízka mohly prohlížet ježka? A kdo jim potom tuhle mezeru ve vzdělání odpustí? Hvězdička navíc za krtkovu nepředstíranou odvahu na konci – tváří v kočičí tvář. (V tomto příběhu se objevuje angrešt. Hnutí na podporu opomíjeného ovoce)(31.7.2009)

Krtek sobě přimkne dalšího přítele jak jinak, než jeho záchranou.(22.11.2010)

Krtek je můj hrdina. Protože umí ničit zdi a to si ani nemusí říkat -man!(11.6.2013)

Krtek a ježek to dají dohromady a nezklamou, bude to opět super zábava.(30.4.2012)

Ježeček je prostě nejlepší!!!(18.4.2008)

Krteček je jeden z našich nejkrásnějších animovaných seriálů. Jeho kvalita se ukazuje postupem času, když člověk vidí jak baví další a další generace dětí (a nejen dětí)... A konkrétně tato epizoda je vůbec jedna z nejlepších.(2.9.2016)

Ježek zřejmě umí oddělit bodliny od zbytku těla... A obtloustlý krtko prorazí i zeď.(29.7.2009)

<< předchozí 1 2