Krtek a rybka

Zdeněk Miler

Gaia Vítková

Zvuk:

Jan Kacián

Krteček zachrání rybičku, kterou honí zlá štika - jenom jsem myslela, že štiku si dá Krteček k večeři a ono nic, on jí zachránil :-) Zajímala by mě ještě jedna věc - jestli ta knížka, kterou si četl před spaním, byla o Krtečkovi, nebo jestli se tak náramě bavil nad konkurencí :-)(26.7.2005)

• Jezinka.Jezinka

Do českého rybníka zabloudil chrochtal prasečí, vůbec se nedivím, že byl notně zmatený a útok štiky ho musel značně šokovat. Ještě že je pohotově připraven tradiční zachránce panen a ryb v nesnázích, hrdinný krtek! Spasí rybku, vrhne ji pod zem a zlou štiku, která chce, představte si tu nejapnost, jíst, pošle dál po proudu do Německa. A zachráněné zvířátko se svému rytíři v černém odmění.(13.10.2013)

Tohle už prostě není ono, o klasice bych zdaleka nemluvil, protože tyhle krtčí trampoty jsou hodně cucané z prstu. Krtek patří do jiné dekády. A tak by to mělo zůstat.(4.12.2014)

Jeden z nejoblíbenějších večerníčků na kterém jsem vyrostla(27.1.2009)

Krtek je zřejmě nesmrtelný a nadčasový. Nápad, syžet y příběhů, realizace, všechno je harmonické, originální a přitom zobecňující. I když jsou ěkteré epizodky slabší, pořád jsou skvělé.(2.4.2012)

Krtek by měl vědět, že když štika nesní jím zachráněnou jednu rybičku, tak jich sní ihned z rozčilení pět. Šika je ravá ryba, krtek to neví, takže jejím pudům nepřeje?(27.9.2010)

• boshke

U krtka se naštěstí přišlo na to, že ty nové díly stojí za starou bačkoru. Ne jako u Pata a Mata, kde se jich udělaly mraky. Příběh je hodně stupidní, vystačí tak na dvě minutky, ale je úspěšně roztažen až na požadovaných pět. Třeba tím, že krtek vyndá rybku z kádě a 20 vteřin se s ní tulí. Prostě žvást... Taky jste si všimli, že krtek je díl od dílu baroknější a baroknější? 40%(8.2.2012)

he, jak chytal štiku na třešně,,,,to je magor &)....vite co je zajimavy?...že štika...je ryba......ale paštika...neni paryba........docela matoucí co?...ono svět je plnej omylů, třeba včera na mě z lišty vyskočilo: petr novotný byl úspěšně stažen ...tak si říkám no hurá, konečně mu dal někdo coproto za ty jeho trapný fóry....a pak večer koukam na bednu, a co nevidim .......z profilu, ksicht volezlej jak vod slimaka,,,,no byl to vón...zdravej jako řípa, huba vod ucha k uchu a po živým mase ani stopy,,,,,no co vám budu vykládat,,,,prostě zklamání veliký(24.11.2010)

Krtkův záchranářský pud v další variaci, ve které si malý hmyzožravec hraje s ekosystémem a úplně na pohodu uloví štiku, kterou separuje od bezmocné rybky.(15.5.2019)

Akvarista nebo rybář?(19.4.2009)

Jedna z nejznámějších českých animovaných pohádek pro děti. Jako malý capart jsem měl Krtečka rád, ale objevily se dětské seriály, které jsem měl radši.(6.1.2009)

.. :D Krteček je symbol mého dětství, ať jsem se na něj podíval v televizi, ať jsem si ho prohlížel v knížkách, a nebo ať jsem se s ním bavil s kamarády ve školce.. Kouzelný krtek, takřka bez chyby..(5.2.2012)

Klasika XV.(31.10.2011)

Legendární krtek a jeho trampoty. 85%(12.12.2012)

Zlatá tedy asejc nebyla, ale perlu Krtkovi dala...i když, na druhou stranu - jak ji mohla vylovit ze dna rybníka...? :-P(2.1.2010)

No nevím, nový krtek už ztrácí nápady, přijde mi, že se nudí a vymýšlí hovadiny ...(22.11.2010)

• h0n24

Krtek nemá rád štiky. Štika ráda ryby. A na tom, je pánové, založen celý díl. WTF krtek(11.6.2013)

Znovu v akci štika, tentokrát je to ale trochu nuda.(30.4.2012)

• Grafito

De facto úplně stejný jako krtek a vlaštovka, akorát místo vlaštovky tu máme rybku.. samozřejmostí krtečkovy podzemní výbavy je tentokrát vodohospodářské dílo umožňující odchov ryb.. kam si mezitím uložil sadu na oživování vlaštovek bůhví..(10.4.2011)

Docela nevěruhodný, když se v jednom díle rybou láduje...(5.12.2011)

<< předchozí 1 2