Krtek a telefon

Československo, 1974, 8 min

Zdeněk Miler

Emil Strakoň

Vadim Petrov

Až budete schánět chůvu, Krteček patří k nejlepším, dokáže se postarat i o ubrečený telefon :-)(26.7.2005)

• MM_Ramone

Hovorí sa že, najlepší je život krtka, lebo cez deň spí a v noci trtká. To však určite nie je tento prípad. Krtek a jeho zvieraci priatelia z tohoto českého, animovaného seriálu sú banda nudných slušákov. Dosť sa pozastavujem nad všeobecnou obľúbenosťou tohto produktu u našich západných susedov. V Čechách je to takmer kultová záležitosť. U nás na Slovensku sa to ani zďaleka neteší takej popularite. Priznám sa, že ani ja nepatrím medzi Krtkových obdivovateľov. Navyše nechápem načo je, tu na čsfd, možnosť hodnotiť a komentovať jednotlivé diely. Stačilo by sa vyjadriť ku tomu ako ku celku. **(12.12.2012)

Jeden z nejoblíbenějších večerníčků na kterém jsem vyrostla(27.1.2009)

85%(9.10.2007)

Krtek je zřejmě nesmrtelný a nadčasový. Nápad, syžet y příběhů, realizace, všechno je harmonické, originální a přitom zobecňující, zkrátka geniální.(2.4.2012)

Krtek a telefon, jistěže ne ještě mobilní, neb na rozdíl od Ufona, tak krteček dobu nepředběhl. Dneska jde o to, aby dětský divák věděl, že existoval i běžný telefon.(26.9.2010)

Trochu ptákovina - funkční telefon zakopaný uprostřed louky -, ale Krtkovi stejně nejde odolat... 90%(16.2.2012)

Krtek tentokráte v roli prvotřídní au-pair starající se o sluchátko, které jako by z Macha a Šebestové vypadlo. Celkem by mě zajímalo, kde vzal krtek tu kost, když je hmyzožravec?!(29.9.2016)

Táhnul, táhnul až ho rozbrečel.(19.4.2009)

• Marek1991

Pripadalo mi to ako diel Krtko a tranzistor, akurát to bolo nudné, úplne nepoučné a v podstate zbytočné.(19.3.2016)

Jedna z nejznámějších českých animovaných pohádek pro děti. Jako malý capart jsem měl Krtečka rád, ale objevily se dětské seriály, které jsem měl radši.(6.1.2009)

To, jak se krteček staral o telefon bylo vážně roztomilé, je to prostě charakter :)(3.12.2007)

Krteček a jeho ubrečený telefon ;) Krteček je symbol mého dětství, ať jsem se na něj podíval v televizi, ať jsem si ho prohlížel v knížkách, a nebo ať jsem se s ním bavil s kamarády ve školce.. Kouzelný krtek, takřka bez chyby..(5.2.2012)

Vzpominky na detstvi XXI.(31.10.2011)

Legendární krtek a jeho trampoty. 85%(12.12.2012)

• duddek

"Surrealism is not dead," řekl si zřejmě Miller a natočil trochu alternativního Krtka. Přetržený kabel nejdřív zalézá do země, pak krtek vykope telefon (wth?) a dojde i na hod kostí ke štěkajícímu sluchátku. Vše nakonec vyřeší protichrápací linka, na kterou zná krtek číslo.(4.10.2009)

Tenhle díl mě vždycky přišel trochu hororový.(22.11.2010)

Roztomilé. Krtek (si) dokáže zkrotit i uřvaný telefon.(11.6.2013)

Telefonující Krtek je slabý kafe, co takhle Krtek se smartphonem, Androidem a připojením na internet pomocí 4G.(2.5.2012)

Krteček je jeden z našich nejkrásnějších animovaných seriálů. Jeho kvalita se ukazuje postupem času, když člověk vidí jak baví další a další generace dětí (a nejen dětí)... A konkrétně tato epizoda je vůbec jedna z nejlepších.(30.8.2016)

<< předchozí 1 2