Reklama

Reklama

Krtek a vlaštovka

  • Slovensko Krtko a lastovička
všechny plakáty
Animovaný / Rodinný / Krátkometrážní
Česko, 2000, 6 min

Obsahy(1)

Krteček najde nemocnou vlaštovku a postará se o ni. Zůstane u něj celou zimu, než se připojí k vlaštovkám, které přiletěly nazpět z teplých krajů. (mau)

Recenze (21)

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Pták klesl směrem dolů, asi infarkt, je tu s pomocnou rukou ptákům vždy nápomocný krteček. V tomto díle zjistíme, že krtek bydlí v bezprostředním sousedství Dobšínské ledové jeskyně. ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Krtek je zřejmě nesmrtelný a nadčasový. Nápad, syžet y příběhů, realizace, všechno je harmonické, originální a přitom zobecňující, zkrátka geniální. ()

boshke 

všechny recenze uživatele

Jé, vlaštovky! Jé, jedna spadla! Pojď, pomůžu ti. Ale ne! Už je zima. Vyleť tedy touto jeskyní (WTF?). Počkáme do jara. Jé, kytka od vlaštovky! Tuli tuli. Konec... 50% ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Poslední záchvěv starého krtka v nejnovějších epizodách aneb Krtek coby zachránce dalšího opeřence - tentokrát to však není orel, nýbrž vlašťovka. ()

bouncer 

všechny recenze uživatele

Novější díly mi připadají trošičku hloupější než ty původní, přesto je to pořád ten parádní krteček... ()

IllIlIlIIl 

všechny recenze uživatele

Jedna z nejznámějších českých animovaných pohádek pro děti. Jako malý capart jsem měl Krtečka rád, ale objevily se dětské seriály, které jsem měl radši. ()

Grafito 

všechny recenze uživatele

Kde je doba, kdy měl krtek noru v ní peříčko a na tom spal.. dneska má v noře multifunkční vybavení pro resuscitaci vlaštovek, samozřejmě s klimatizovanou obr jeskyní, aby opeřenec přes zimu nezapoměl lítat.. uff uff.. proč takový kraviny.. ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Krteček je jeden z našich nejkrásnějších animovaných seriálů. Jeho kvalita se ukazuje postupem času, když člověk vidí jak baví další a další generace dětí (a nejen dětí)... Sice je většina epizod natočených po roce 1990 kvalitativně slabších, ale konkrétně tato velmi zdárně navazuje příběhem i poetikou na ty starší klasické díly. ()

Reklama

Reklama