Krtek chemikem

Krtko chemikom

Animovaný / Rodinný / Krátkometrážní

Československo, 1974, 6 min

Zdeněk Miler

Teda kdyby byla bývala chemie ve škole tak zábavná jako s krtečkem, tak by mě snad i bavila ;-)(2.8.2005)

Zase jedna poučná záležitost... rozšířila jsem si tenkrát slovník o "chemika“ a taky jsem pochopila, že tím asi nebudu! I když krtek to předvádí vážně moc lákavě! :-)(21.10.2003)

Krtek jako chemik možná malinko odsouvá tento díl od běžných dobrodružství krtečka. Nicméně pořád je to dobře nakreslené i zpracované, ignorujeme-li lehce nesmyslnou poentu, přičemž ze skumavky s chemikáliemi vylétávají kostičky na stavění. Což ostatně dětem určitě nevadí. 75%(5.2.2008)

Jeden z nejoblíbenějších večerníčků na kterém jsem vyrostla(10.12.2008)

85%(9.10.2007)

Krtek je zřejmě nesmrtelný a nadčasový. Nápad, syžet y příběhů, realizace, všechno je harmonické, originální a přitom zobecňující, zkrátka geniální.(2.4.2012)

• WANDRWALL

Prostá chemie má své pravidla, jako každý obor lidské činnosti. Krtek nemá moc fantazie, jen je někdy dosti hloupý.***(4.10.2010)(4.10.2010)

Takováhle chemie by asi bavila každého - styl "hele, smíchám tyhle dvě věci, schválně, co to udělá". Díl trochu fantasmagorický (zkumavka střílí lego), ale pořád krásný... 90%(7.1.2012)

No teda Krtek dělá z chemikálií kostičky na hraní...úžasné!(11.2.2004)

Hokus fokus jde se na chemický pokus! Krtek v roli "šíleného chemika" namíchá driák do zkumavky, která ho potom začne pronásledovat, nicméně on nad ní vyzraje. Fakt by mě zajímalo, co se mu v tom povedlo namíchat, když to pak vyprskávalo všelijaké kostičky.(28.9.2016)

Jednoznačně pro mě nejlepší díl z celé krtek - série. Tento díl si nenechám ujít ani dnes :)(9.3.2011)

Celkom milá rozprávka s cieľom priblížiť deťom chémiu, no pritom to akosi skončilo, takže by som zvolil skôr niečo iné.(21.3.2016)

Jedna z nejznámějších českých animovaných pohádek pro děti. Jako malý capart jsem měl Krtečka rád, ale objevily se dětské seriály, které jsem měl radši.(6.1.2009)

Oslava kubismu :-)(18.11.2010)

Jeden z mých oblíbených dílů. Mám dokonce i fotoalbum s krtečkem-chemikem :)(5.10.2007)

Krteček je symbol mého dětství, ať jsem se na něj podíval v televizi, ať jsem si ho prohlížel v knížkách, a nebo ať jsem se s ním bavil s kamarády ve školce.. Kouzelný krtek, takřka bez chyby..(5.2.2012)

Tento krtek patří mezi mé oblíbené. Hodně moc barevné a pěkně nakreslené. Chemii s krtečkem bych určitě bral.95%Přístupnost:přístupný(17.3.2007)

Poté, co jsem tento díl našel na youtube předabovaný nějakým infantilním Polákem, z čehož vznikla snúška vulgarit a hnusu, jsem měl chuť skočit na Poloniu směr Warszawa Wschodnia, najít si ho a vysvětlit mu ručně, že do Krtečka se srát nebude.(29.10.2009)

Jeden z mých nejoblíbenějších :)(14.11.2011)

Krteček měl být naším účou, pak bych míval z chemie možná i za dvě :-)(11.6.2009)

<< předchozí 1 2 3