Krtek fotografem

• Československo Krtko fotografom
všechny plakáty
Animovaný / Rodinný / Krátkometrážní
Československo, 1975, 7 min

Krteček je nadšený z fotoaparátu, který získal od myšky, ale přístroj se mu brzy rozbije, a tak od něj zvířátka místo fotografií získají kreslené portréty. (mau)

petaspur

Krteček vyveksluje s myškou kočku na klíček za foťák. Jelikož se jeho odborné fotografické znalosti rovnají nule a návod k použití myška rovněž opomněla přiložit, tak se po několika marných pokusech raději vše pokusí zachytit pomocí nasliněné tužky. Kreslířský talent mu rozhodně nechybí. ()

Aky

Krtek je zřejmě nesmrtelný a nadčasový. Nápad, syžet y příběhů, realizace, všechno je harmonické, originální a přitom zobecňující, zkrátka geniální. ()

boshke

Ty žáby jsem tedy moc nepobral (já vím, měl bych chápat pohádku pro čtyřleté děti), ale i tak je to hezký díl... 70% ()

Stanislaus

V tomto díle má krtek mnoho tváří. Nejdříve se projeví jako velice chytrý obchodník, když se mu podaří od myšky za hračku kočky vyhandlovat fotoaparát. Jako fotograf sice neuspěje, avšak toho se krtek nezalekne a představí se jako zručný kreslíř rodinných portrétů. Zkrátka umělec každým coulem! ()

mau

Krtečkovi se získaný fotoaparát hned rozbije, a tak místo fotek portréty všem zvířátkům nakreslí - skvělé řešení :) K vidění na You Tube.. ()

IllIlIlIIl

Jedna z nejznámějších českých animovaných pohádek pro děti. Jako malý capart jsem měl Krtečka rád, ale objevily se dětské seriály, které jsem měl radši. ()

Matrinx

Celej Saudek :D Strašně mi připomíná jednoho mého spolužáka, jsou stejně talentovaní (jsem na SŠ-obor fotograf) ;) ()

dANo

Krásne je, ako sa krtko snaží od myšky kúpiť fotoaparát a ponúkne jej zbierku harabúrd, ktorú vytiahne zo svojho domu... :o)) ()