Krtek na poušti

Režie:

Zdeněk Miler

Hudba:

Vadim Petrov

Krteček se dostane do daleké pouště a za pomoci dalších zvířat odstraní písek ze zapadané studny, která pak opět přináší vodu. (mau)

duddek

*spoiler* Krtek se nechá vrtulníkem přepravit na poušť, široko daleko nikdo, ani voda, jen fata morgana. Až poté se rozpomene na svou základní dovednost - hrabat - a odklidí písek ze zanesené studny (opět s pomocí ostatních, jak jinak), která následně začne přetékat. Tak tak, že krtek chytí spoj z tohoto podivuhodného světa zpátky (anebo někam dál...). ()

JoSte

Krtko si zaběhá po dunách, narazí na skupinku zvířat žijících mimo své přirozené teritorium a zjistí, že jejich studna byla ucpaná pískem. Už to samo o sobě je dost na pováženou. Chvíli s pomocí zvířat přehazuje písek ven ze studny, která nakonec začně přetékat. (P.S. Kdo pilotoval ten vrtulník s kolečky, to se neodvažuju domýšlet.) ()

LadyEsik

Nelíbí se mi, že nejdřív byl na studnu dost velkej a pak byl proti ní prťavej... stejně jako v mnoha jiných případech v tomto seriálu ()

ostravak30

Krtek se dostává mimo náš kontinent a písek je něco zcela jiného. Je třeba vykopat studnu a kdo jiný by to měl dokázat než krtek. Sice není zcela jasné, kde se na písečné poušti vzal slon či žirafa, ale nejspíš zde zabloudili. ()

oli9

Jedná z nejlepších s Krtkem. Abyxh pravdu řekl, krtka jsem znal ale nikdy neviděl všechno až teď s dvou letou dcerou objevuju díl za dílem a vlastně už znám nazpaměť.. Tenhle díl jenž těch krátkých jeden z nejpovedenějších ()