• raduna01
  ***

  Malá zemička jména Santa Maya kdesi ve Střední Americe patřila odedávna Anglii, i když si na ni sousední Maguadořané odjakživa brousili zuby. Jenže nová doba s sebou přináší nové vůdčí osobnosti a generál Mosquera, šéf pravicové junty, která se v Maguadoru nedávno ujala vlády, je odhodlán získat Santa Mayu jakkoli, třeba i za použití síly. Britský ministerský předseda se ovšem pohrdlivě vyjadřuje o Maguadořanech jako o odporných amigos a prohlašuje, že se nikdy neodváží Santa Mayu napadnout. Ale čas prokáže, jak krutě se mýlil. Válečný plamen, vzniklý v té nepatrné zemičce, zakrátko hrozí zachvátit celý svět a i kurážná prezidentka Spojených států si už začíná zoufat...(5.10.2010)

 • cariada
  *****

  Hodně satirická parodie na rozpoutání atomové války. Britský premiér rozdávající děštníky před výbuchem ,které je mají ochránit před zlým mrakem. Či únos princezny .(23.12.2007)

 • Flushaus
  *****

  britsky humor na pozadi rozpoutavajici se treti svetove, podobnych filmu je jen hodne malo .)(5.12.2007)

 • brasek
  odpad!

  Horšie ako odpad! Už dávno mi nebolo z filmu tak špatne ako z tejto nemožnej zlátaniny. Film nemá žiadnu logiku... britský premiér rieši nezamestnanosť zhadzovaním nezamestnaných z útesu, za všetko môžu trpaslíci... Ruskí agenti v kvetinkových košelách, tak to bolo úchvatné ako grcajúci osol a strieľajúce banány... tak na to už nemám slov.(4.8.2010)

 • Rex Mundi
  ***

  Švacnutá komédia o politickom konflikte, ktorú okrem hlášok (na mnohých kupodivu vôbec nezbadať, že majú už 20 rokov) vylepšujú absurdné postavičky, čierny humor, šialený britský premiér a v neposlednom rade... Rambogram :-)(21.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace