Reklama

Reklama

Obsahy(1)

A tak začala třetí světová válka... Britská filmová satira. (Česká televize)

Recenze (7)

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Švacnutá komédia o politickom konflikte, ktorú okrem hlášok (na mnohých kupodivu vôbec nezbadať, že majú už 20 rokov) vylepšujú absurdné postavičky, čierny humor, šialený britský premiér a v neposlednom rade... Rambogram :-) ()

Reklama

cariada 

všechny recenze uživatele

Hodně satirická parodie na rozpoutání atomové války. Britský premiér rozdávající děštníky před výbuchem ,které je mají ochránit před zlým mrakem. Či únos princezny . ()

brasek odpad!

všechny recenze uživatele

Horšie ako odpad! Už dávno mi nebolo z filmu tak špatne ako z tejto nemožnej zlátaniny. Film nemá žiadnu logiku... britský premiér rieši nezamestnanosť zhadzovaním nezamestnaných z útesu, za všetko môžu trpaslíci... Ruskí agenti v kvetinkových košelách, tak to bolo úchvatné ako grcajúci osol a strieľajúce banány... tak na to už nemám slov. ()

raduna01 

všechny recenze uživatele

Malá zemička jména Santa Maya kdesi ve Střední Americe patřila odedávna Anglii, i když si na ni sousední Maguadořané odjakživa brousili zuby. Jenže nová doba s sebou přináší nové vůdčí osobnosti a generál Mosquera, šéf pravicové junty, která se v Maguadoru nedávno ujala vlády, je odhodlán získat Santa Mayu jakkoli, třeba i za použití síly. Britský ministerský předseda se ovšem pohrdlivě vyjadřuje o Maguadořanech jako o odporných amigos a prohlašuje, že se nikdy neodváží Santa Mayu napadnout. Ale čas prokáže, jak krutě se mýlil. Válečný plamen, vzniklý v té nepatrné zemičce, zakrátko hrozí zachvátit celý svět a i kurážná prezidentka Spojených států si už začíná zoufat... ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama