Aliens Are Coming, The (TV film)

Sci-Fi

USA, 1980, 100 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (1)

• waits

Tuhle televizní záležitost jsem shlídnul na Horror Channelu, a to jen proto, že alternativním programem byla hra na schovávanou s několika dětmi, které si přisly povyrazit s našimi dětmi. Pobíhání za dveřmi mě taky udrželo v bdělém stavu. Film vypadá jako legrační béčko, jasně situované do osmdesátých let (účesy, auta i těžko definovatelná barva filmu), ve kterém se hodně mluví, zápletka je přiměreně prostá a současně pitomá, efekty k uzoufání a scény nelogické. Celé je to poměrně nudné s občasnými zábavnými prostřihy, napříjklad při pohledu do vnitřku mimozemské lodi, ve které se dvě menší cukrářské vitríny s obtočenými plastovými trubkami dohadují z nenámého důvodu anglicky, co všechno udělají pozemšťanům, přičemž se jiím nedaří zmanipulovat ani jednoho konkrétního pozemštana, který si zakrývá hlavu a rychle utíká. No, legrace.(27.11.2013)