The Portable Door

Filmová adaptace první knihy ze série „J. W. Wells & Co.“ od Toma Holta se zaměřuje na Paula (Patrick Gibson) a Sofii (Sophie Wilde), kteří nastoupili jako stážisté do tajemné londýnské firmy plné nekonvenčních zaměstnanců a ředitele, který chce zavést moderní korporátní politiku do světa magie. (cerdax2)

Arsenal83

Pekný vizuál, príbehovo však neupúta. Pošteklí fantáziu, môže zabaviť kľudne aj rodinu konzumujúcu huby všetkého druhu, ale aj tak to pôsobí ako zmätočný mix s náhodnými strihmi. ()

M.i.k.e

sice dobře obsazená, ale jinak dost zvláštní a hlavně nudná a nezáživná fantasy, u které mi už asi po půl hodině bylo úplně jedno co se děje, proč a jak to celé dopadne...20% ()

Bozvav

Kdyby mi bylo deset, asi by se mi to líbilo. Takto děsně dlouhé, zmatené a přitom dosti nudné. Pocitově tak tříhodinové. Asi kdyby to o půl hoďky zkrátili a trošku vylepšili scénář, mohla bych jít s hodnocením výše. Za mne max 45%. ()

Rathalos

Mna tieto fantasy filmy odohravajuce sa v roznych magickych svetoch nikdy neomrzia,tie kuzla a cary blahodarne posobia na moju dusu a tym padom sa aspon na chvilu vraciam do sveta deti a spominam na nadherne detske bezstarostne casy...:⁠-⁠) ()

• Scenár vychádza z rovnomenného románu z roku 2003, prvého zo série Toma Holta "JW Wells & Co". (Arsenal83)
  • Film sa natáčal v austrálskom meste Gold Coast, niektoré scény sa natáčali aj v Brisbane. (Arsenal83)
  • Postavu Dennisa Tannera mal pôvodne hrať Guy Pearce, ale bol nútený odstúpiť od projektu kvôli konfliktom v harmonograme pri nakrúcaní filmu Memory (2022). Vymenil ho teda Sam Neill. (Arsenal83)