Třetí zázrak

The Third Miracle

Tretí zázrak

USA, 1999, 119 min

• Tomco

Pre mňa obrovské sklamanie a nuda.(27.11.2006)

Škoda, že už v dnešní době je skoro každý film poznamenaný sexuální tématikou a v tomto případě - jak jinak - negativně vyznívající vůči církvi. Nicméně i tento pokles kněze měl svou úlohu a dobré zpracování, jednoduše byl na místě. Podtrhl to, co vlastně je poselstvím celého filmu - vnitřní proměna kněze. Obhajoba jeho víry a opětovné hledání Toho, komu uvěřil. Za to všecho a hlavně za parádně sehranou "hádku" Franka a arcibiskupa Wernera *****.(5.9.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $736,592Tržby Celosvetovo $-(4.4.2010)

Celkom zaujímavý pohľad na to, ako sa v diecézach riešia podobné kauzy zázrakov a svätých, na tomto si tvorcovia dali záležať. Nedali si už záležať na tom, aké pomenovali mestá- veď očividne ide o Banskú Štiavnicu a nie Bystricu. No a samozrjeme do toho "amíci" museli vložiť problém zamilovaného a škandalizovaného kňaza, čo u mňa tento film degraduje na **, akurát za brilantný výkon Eda Harrisa dávam ***.(2.4.2008)

Bez Harrise by z tohoto filmu byla půlka, ale díky němu jsem prostě musela Frankovi fandit.(3.10.2017)

• - Nálet spojeneckých bombardérov bol natáčaný v Banskej Štiavnici. (andykovac)