Show se uskutečnila 27. února 2000 v Hartford Civic Center (Hartford, Connecticut). Na kartě se sešlo devět zápasů.

1) Chris Jericho vs. Kurt Angle (Intercontinental Championship)
2) The New Age Outlaws vs. The Dudley Boyz (Tag Team Championship)
3) Mark Henry vs. Viscera
4) Edge & Christian vs. The Hardy Boyz (Vítězové získají zápas o Tag Team Championship)
5) Big Boss Man vs. Tazz
6) Kane vs. X-Pac (No Holds Barred Match)
7) Too Cool vs. The Radicalz
8) The Rock vs. Big Show (Vítěz získá zápas o WWF Championship na Wrestlemanii 2000)
9) Triple H vs. Cactus Jack (WWF Championship, Title vs. Career Hell in a Cell Match) (TheSpearCZ)

nevermore

Triple H tu v neskutečné řežbě "ukončuje kariéru" Micka Foleyho. Hell in a cell, foley prolítne vrchem až dolů. Ale velký respekt pro HHH, absorboval tu taky solidní arsenál. Předtím Kurt Angle rozpráší Y2Je pro IC opasek a zásah Terri způsobí prohru Hardy Boys proti Edgovi a Christianovi. I ten zbytek byl bezva, paleco dolů tak zalouží jen Viscera Vs. Mark Henry v super nudném klání a Big Boss Mann, kterého by měli z fleku odstranit z PPV. Tam ten člověk nemá co dělat. ()

Nix

V téhle PPV jsem si nejvíce užil kane, dva tag teamy a poslední dva taháky. Hlavně teda ten poslední Hell in a cell s Foleym stojí opravdu za to. Jak jinak, on prostě je blázen a nechává se posílat z klece dolů jak hadrovej panák, šílený. První zápas to rozjede vcelku solidně, ale nic co by vytrhlo ze sedadel, ale jsou horší otvíráky. Dudleyz si jdou pro pás, už zase a jim to prostě přeji, je to v pohodě zápas. Henry a Viscera je slabej a taky rychlej zápas, aspoň to má člověk rychle za sebou. E& vs Hardyz je supr zápas, který má opravdu velký spád. Tyhle tag teamy proti sobě opravdu umí a tohle doporučuju. Boss man mne nebaví a s Tazzem to byla taky DQ rychlovka. Kane a Xpac si jdou dobře po krku, tohle byla zábava která se odehrává mimo ring, nečekal jsem takovou zábavu. No a pak přijde Too Cool, tenhle tag team je fakt skvělej a hrozně zábavnej a tenhle match se vyvedl. Všichni do toho dávaj maximum a diváci si to užívají, tohle je radost pohledět. Rock v dalším matchi je podveden no a závěrečná rubačka je třešničkou na dortu. Suma sumárum více matchů je fakt dobrejch a celkově je to opravdu další z povedených PPV hlavně i kvůli Hell in a cell matchu, jo tohle stojí zase za to vidět. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „On the Tracks“ od Dereka Todda Sorensena. (TheSpearCZ)