WWE Royal Rumble (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 1998, 167 min

,,Stone Cold! Stone Cold! Stone Cold!" J. Rův závěrečný orgasmus zcela vystihuje o kom celá tahle show byla. Zábavný byl Tyson na tribuně, křepčící při Austinových akcích......kdyby věděl, že hned další RAW bude mít jeho dva prostředníčky vmáčknuté přímo doprostřed ksichtu, asi by zvolil trochu decentnější projev...........Kromě Austina řádil i starý pardál Foley (objevil se ve všech svých variacích - Mankind, Dude Love i Cactus Jack), dokonce Chainsaw Charlie si odbyl svou derniéru. Rumble v 98 jel prostě po všech strankách na badass vlně. Ostatně jako každá show té doby.(3.6.2010)

Kromě Rumble Matche, který byl super (nádherný Stone Cold's Stunner málem vystřelil Rockovi mandibulu), nesdílím nadšení tady kolegy z tohoto eventu. Až na Vaderovo vítězství nad tím nechutně trapným Artistem formerly known as Goldust, to byla jedna velká slátatnina. Kane opět turnnul na Undertakera a tím pomoh Shawnovi vyhrát Casket match (už mu takhle jednou pomoh ve vůbec prvním Hell in a Cell, tož proč to tak rychle opakovat?), zápas týmů o opasky byl o ničem (nesnáším DQ endingy) a midget wrestling mě tak těžce míjí, až je to k uzoufání. Připomíná mi to peroucí se děti z mateřské školky. No, sečteno podtrženo Rumble Match byl fajn, zbytek pro mě průměr nebo sh*t.(20.5.2014)

• - Film je poslední možností vidět v akci amatérského a později i profesionálního kanadského wrestlera Owena Harta, který zemřel 23. 05. 1999 ve věku 34 let v Kansas City ve státě Missouri. (Conspi)