WWE Royal Rumble (TV pořad)

Royal Rumble: No Chance in Hell

Sportovní / Akční

USA, 1999, 164 min

Sra*ky, žádnej vrchol. Midcards byli enormně o ničem (kterej proklatej mnohanásobnej idiot např. zabookoval Bossmana nad Road Dogga) nepochopitelné. Foley, který nikdy neřekl I quit to řekl hned 3x Jabronemu Rockovi? Hm fajn. Mimochodem bylo domluveno, že to schytá 3-4x židlí od Rocka. Ovšem ten špatnej klaun se nechal unýst a říznul ho, zcela mimo předchozí domluvu, asi 10x, jak Foley popisuje ve své knize. No a Royal Rumble plnej týpků nižší šarže, kdy Kane jde sám ven, Taker se neobtěžuje vlýzt do ringu a celkově si to dá pan Mcmahon? No to ne, tohle rozhodně nebyl nejlepší Royal Rumble. Za mě to je těžký průměr.(4.8.2014)

Zápas The Rocka medzi Mickom Foleyom aka Mankindom o WWF pás v "I Quit matchy" je wrcholom nielen danej PPV či roka, ale celého profesionálneho wrestlingu ako takého.(2.11.2007)

Tenhle Rumble je instant classic mezi PPV. "People's Champion" The Rock vs Mankind je vrcholná záležitost a feud mezi Vincem a Austinem je legendární :-)(22.7.2010)

100 000 doláčů vypsaných na Austinovu hlavu nestačilo, nicméně si to nakonec Vince vyřešil sám (ne nadlouho), křivák jeden. Jinak určitě jedna z nejlepších Royal Rumble.(29.5.2010)