poster

WWE Royal Rumble (TV pořad)

 • USA

  Royal Rumble: No Chance in Hell

Sportovní / Akční

USA, 1999, 164 min

 • nevermore
  ***

  Sra*ky, žádnej vrchol. Midcards byli enormně o ničem (kterej proklatej mnohanásobnej idiot např. zabookoval Bossmana nad Road Dogga) nepochopitelné. Foley, který nikdy neřekl I quit to řekl hned 3x Jabronemu Rockovi? Hm fajn. Mimochodem bylo domluveno, že to schytá 3-4x židlí od Rocka. Ovšem ten špatnej klaun se nechal unýst a říznul ho, zcela mimo předchozí domluvu, asi 10x, jak Foley popisuje ve své knize. No a Royal Rumble plnej týpků nižší šarže, kdy Kane jde sám ven, Taker se neobtěžuje vlýzt do ringu a celkově si to dá pan Mcmahon? No to ne, tohle rozhodně nebyl nejlepší Royal Rumble. Za mě to je těžký průměr.(4.8.2014)

 • 2-Xtreme
  *****

  Zápas The Rocka medzi Mickom Foleyom aka Mankindom o WWF pás v "I Quit matchy" je wrcholom nielen danej PPV či roka, ale celého profesionálneho wrestlingu ako takého.(2.11.2007)

 • Hyb_rid
  *****

  Tenhle Rumble je instant classic mezi PPV. "People's Champion" The Rock vs Mankind je vrcholná záležitost a feud mezi Vincem a Austinem je legendární :-)(22.7.2010)

 • Rattlesnake
  *****

  100 000 doláčů vypsaných na Austinovu hlavu nestačilo, nicméně si to nakonec Vince vyřešil sám (ne nadlouho), křivák jeden. Jinak určitě jedna z nejlepších Royal Rumble.(29.5.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace