WrestleMania X-Seven (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 2001, 180 min

Pravděpoodbně nejen nejlepší Wrestlemania, ale i nejlepší wrestlingový PPV Event. Začneme veskrze úžasným technickým zápasem o IC pás Jericho Vs. Regal (9/10). Pokračujeme přes Right to Censor Vs. Acolytes/Tazz - jak já měl rád Bradshawa a jeho Clothesline from Hell (8.5/10). Nejlepší gimmick všech dob - Raven neobhájil ve třetím, tentokrát zákulisním klání Hardcore pás (7/10), Eddie Guerrero lacině poráží Testa pro European pás (7,5/10). Poté následuje zápas nejlepšího technického wrestlera late 90's Chris Benoit, kterého čistě dorazí bývalý world champ - Kurt Angle, taky Vám teď dochází jak neskonale úžasný rooster tady je? (8.5/10). Poté laťka padá níže ve squashi Chyna Vs. Ivory o Women Title (7/10). To vystřídáme rodinným kládním Otce a syna Mcmahona a že je to opravdu nenudná podívaná! Shane je fakt dříč a nes*al na to trénování (8/10). A teď top celého večera TLC match tag teamů: Jeff Hardy patří na wrestlingový piedestal, po Senton Bombu ze žebříku na stůl, Edge zase nádherně sundal Spearem ve 2 metrech výšky Jeffa zpět a Matt s Buh-Buh-Ray Dudleyem si vzali hodně škaredý pád ani nechci počítat z kolika metrů skrz dvojité stoly. Srovnat to se zápasy s Hoganem nebo Kevin Nashem, tak se musím vysmát (10/10). Poté tu máme nejhorší zápas celé show - Gimmick Battle Royal s tragédy typu Bushwackers (proč se na ně do háje musim zas koukat) Aspoň, že vyhrál Iron Sheik, legenda. (6/10). No a dva hlavní zápasy Triple H čistě lehnul pro Undertakera - to jsem byl v šoku (8.5/10) a Stone Cold OPĚT porazil Rocka pro World Heavyweight Title, dokončil heel turn a Attitude éru. Tomu navíc soundtrack My Way od Limp Bizkit a živé vystoupení Motorhead, co zahrálo HHH entrance theme. Přičumovali z publika WCW wrestleři, čerstvě rozpuštěné a Vincem koupené WCW (:/) a já říkám, tohle je prostě Top. Bez ohledu na to, co si kdo myslí, nebo co tady kdo žbleptá.(11.6.2015)

Jedna z najlepších Wrestlemanií čo som videl...(5.8.2007)

Bezdebat nejlepší wrestlemania historie! Nejvetší množství build-upů, kvalitní řvoucí tribuny, Jim Ross + Paul Heyman chemie, My way theme, výtečná atmosféra a především nejšťavnatější sestava zápasů: Zákulisní bitvy (Raven/Kane ještě s maskou/Show ještě s koulema), Rumble-like válka veteránů, Kruťácký HW title rozstřel (Taker/HHH), Angle/Benoit technikařina, Father vs Son family street fight Vince se Shanem, ALE HLAVNĚ ale hlavně dva velelegendární mače. Dudley Boyz/Hardy Boyz/Edge-Christian bombastický TLC orgasmus - několikametrové žebříky + desítky stolů, židlí, invaze Rhyna, Lity, mnohametrové pády ze žebříků, tarzanské skoky, lámání stolů Bubba stylem, whaaa nážez! Člověk zprudka oddychoval v extázi a nato byl doražen naprostým šílenstvím - Stone Cold Steve Austin versus The Rock smyslů zbavenou veleřežbou. Dvě nejbližtivější, nejtvrďáčtější (v prvním případě), nejkomediálnější (v druhém případě), nejnespoutanější, nejzbožňovanější gigahvězdy všech dob a zároveň hlavní postavy zláté éry wrestlingu - Attitude ery - se rozsekaly na kaši v nejsilnějším Main Event mači vůbec. K smrti zbožňuji a zároveň nenávidím tento zápas. Výústění mače, které všechny diváky (včetně J.R. s Heymanem) poslalo do kolen se slovy - "Son of a b....!" fakticky ukončilo Attitude eru přesně v tom duchu, v jakém probíhala (a jakou jsme ji žrali). I s odstupem skoro deseti let potvrzuji, že by jakýkoliv jiný konec nebyl dostatečně důstojným (kdo viděl uzná jak paradoxní je tento výrok) .(8.2.2010)

Nejlepší Wrestlemania v historii ! Každý fanoušek wrestlingu tohle musí vidět, WWE(WWF) v nejlepší formě, skvělá divácká kulisa, nebylo zde hluchého místa, komentátorské duo JR a Paul Heyman taky super, ale hlavně, fantastické zápasy !! Chris Benoit vs Kurt Angle, skvělý zápas plný techniky, TLC match - bez komentáře, kdo viděl, chápe. Taker (ještě jako American Badass) vs Triple H, kterému zahráli Motorhead jeho theme live ! Fantastický match o Hardcore titul, naháněčka v golfových vozících, skvělý extreme zápas, takovej se jen tak nevidí. Vince vs Shane, special rozhodčí Mick Foley, taky super. A vše bylo zakončeno fantastickým Main Eventem mezi Rockem a Austinem, nečekaný Heel turn Austina, vše tomu dodávalo šťávu My Way od Limp Bizkit. Konec Attitude ery, nejlepší Wrestlemania všech dob.(25.5.2010)

Tak tohle bylo docela hustý. Hlavně jak skočil ze 4 metrů na toho chudáka, co ležel na stole. . . Tohle nahraný rozhodně nebylo.(3.3.2007)

• - Wrestleru Triple H (Paul Levesque) hrála při příchodu do ringu "naživo" britská kapela Motorhead. (Fozzy)

• - Titulní písní k této události byla skladba "My way" od skupiny Limp Bizkit. (Fozzy)

• - Počet přihližejících v aréně s názvem Reliant Astrodome (Houston, Texas) byl 67 925 diváků. Jedná se o dosud nepřekonaný rekord této arény. (Fozzy)