WrestleMania XIV (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 1998

Komentáře uživatelů k TV pořadu (2)

No o Mike Tysonovi to tu tak dočista nebylo, sám tam kromě závěrečného úderu Shawnu Michaelsovi (a to ještě až po ukončení main eventu) neudělal nic. A navíc to bylo ku*evsky předvídatelné, že bude za dobráka. Hlavní událostí bylo, že Stone Cold konečně po 2-3 letech bloumání ve WWF dostal ten pás a ještě od někoho, kdo se ho tak křečovitě dřel (Shawn). Myslim, že i tolik očekávaná první oficiální konfrontace mezi Takerem a Kanem, byla fajn, Taker se dokonce překonal a přes provazy sebou prorazil komentátorský stůl, tolik akrobacie jsem od něj dlouho neviděl. Cactus Jack vyhrál Tag Team pás s Funkem (a to by si největší pás zasloužil víc, než KDOKOLIV jinej z těch superstars té doby), Sable dostala svoji odplatu na Luně a zbytek nijak nevybočoval, v čele s 15 - teamovou Battle royal, která byla úplně o ho*ně a ještě ji vyhráli kašpaři, zaseklí v 80. letech Legion of Doom. Další porážka Owen Harta od Triple H, už mohla ve světle událostí taky tak akorát nas*at. Nicméně za zbytek si myslím, že ty 4**** můžu dát.(1.6.2014)

• Paity

Jestli něco Američané umí, tak udělat něčemu publicitu. Ve čtvrnácté wrestlemanii ji pořadatelům zařídil Mike Tyson.(9.8.2013)