Show se uskutečnila 30. dubna 2000 v MCI Center (Washington, D.C.). Na kartě se sešlo devět zápasů.
1) Edge & Christian vs. D-Generation X (Tag Team Championship)
2) Dean Malenko vs. Scotty 2 Hotty (Light Heavyweight Championship)
3) The APA vs. Big Boss Man & Bull Buchanan
4) Crash Holly vs. Hardcore Holly vs. Jeff Hardy vs. Matt Hardy vs. Perry Saturn vs. Tazz (Hardcore Championship Hardcore Match)
5) Big Show vs. Kurt Angle
6) T & A vs. The Dudley Boyz
7) Eddie Guerrero vs. Essa Rios (European Championship)
8) Chris Benoit vs. Chris Jericho (Intercontinental Championship)
9) Triple H vs. The Rock (WWF Championship, Shane McMahon jako speciální rozhodčí) (TheSpearCZ)

nevermore

Opět jedno velmi silné Pay-Per-View. Main event v podobě porážky Triple H od Rocka byl velmi předvídatelný (no stejně musel Rockovi pomoct Stone Cold), ale parádní záležitost bylo zejména utkání Y2Jje proti Benoitovi, ti do toho dali hodně. jenom mě trochu mrzí konec na diskvalifikaci. Trish Stratus nám tady proletí stolem a Eddie už peče s Chynou. I proto, že tu nebyl ani jeden slabý zápas, musím tentokrát dát výjimečně plný počet. ()

Nix

Rok 2000 byl opravdu silný ročník. Další PPV, kde jsem se nenudil. A ten konec? Taky paráda. Dokonce mne tu překvapil Essa Rios, který se nebojí akrobatických šíleností. Jo jako zase nemám co bych vytkl a zase to odsýpá. Víc takových PPV. ()