Show se uskutečnila 25. února 2001 v Thomas & Mack Center (Paradise, Nevada). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) Raven vs. Big Show (Hardcore Championship Hardcore Match)
2) Chris Jericho vs. Chris Benoit vs. Eddie Guerrero vs. X-Pac (Intercontinental Championship)
3) Trish Stratus vs. Stephanie McMahon-Helmsley
4) Stone Cold Steve Austin vs. Triple H (Two-out of-Three Falls Match)
5) Steven Richards vs. Jerry Lawler
6) The Dudley Boyz vs. The Brothers of Destruction vs. Edge & Christian (Tag Team Championship Tables Match)
7) Kurt Angle vs. The Rock (WWF Championship) (TheSpearCZ)

nevermore

jak nemám rád Rocka, v main eventu s Anglem si připravili unikátní zápas, jen ho trochu zprznil pin, kterej měl vyjít, ale z neznámého důvodu, ho rozhodčí nedal (a to nebylo součástí scénáře). Hodně mě bavila taky Stephanie McMahon s Trish Stratus (9/10), až jsem si kolikrát říkal, ženský, kde se to ve vás bere. Intercontinental pás obhájil Jericho. A mocné klání svedli Stone Cold a Triple H. To si pamatuju jak dnes, když ten feud běžel ve Smackdownu na TV5 a my smrtelníci jsme si PPV neměli jak dovolit :) ()

Nix

Náhodou tohle byla opravdu skvělá PPV. Jako do úplného hodnocení mi trošku chybělo, ale i tak se na to dá v pohodě kouknout. První hardcore match. Tyhle hardcore matche jsou prostě sami o sobě šílený, nemají smysl a můžou se tam dít takové bizáry, že občas je to sranda. Big Show se utká proti mnoha protivníkům a taky ho zastavit, je občas nad síly všech. Takový zajímavý začátek. 4ka byla parádní, to jsem si opravdu užil, skvěle vybraný a chlapi se toho nebáli, uteklo to a pořád se něco dělo. Ženský byly trochu slabší, ale dalo se na to kouknout. Three falls bylo fantastický. Dva rivalové se nešetřili a na to, že občas Triple H má fakt pomalé zápasy, tohle bylo super. Jízda. No další zápas byla trapárna, klasika dycky tam musí bejt něco co vybočuje a není top. A bohužel i tenhle tag team nebyl vyloženě dělo, čekal jsem to lepší ke jménům a trochu mne to nudilo. Ale hold pokaždý to nemůže být totální destrukce. Ale poslední zápas to zachránil, tohle byla taky super jízda. Rock je prostě miláček publika a jde to slyšet, ale naprosto parádní atmosféra i match. Ve výsledku se tu najdou zase slabší zápasy, ale zase převažují ty lepší a ty opravdu stojí za to vidět. ()