Reklama

Reklama

Cabin Fever

  • USA Cabin Fever (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Pětice vysokoškoláků se o svých posledních prázdninách vydá do opuštěného srubu v lesích. Poté, co potkají pár vyšinutých vesničanů, zjistí, že s místem plánovaných mejdanů není něco v pořádku. Pálí je pokožka, dělají se jim puchýře. Jednoho po druhém napadá masožravý virus. (oficiální text distributora)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (313)

Lima 

všechny recenze uživatele

Režijně totálně nezvládnutý pokus o horor, bez špetky atmosféry a napětí, se špatně napsanými a mizerně zahranými postavami. Celá ta parta na chatě se chová jako banda trotlů, nikoho z nich nanapadne dojít si k sousedovi pro auto, aby se co nejrychleji dostali z nakažené oblasti. Mají na svědomí jeden lidský život, jejich nakažená kamarádka pomalu umírá a nákaza se rychle šíří, přesto jedna z hrdinek cítí nevyhnutelnou potřebu si oholit nohy, případně si zašukat s přítelem, jakoby se nic nedělo. Některé scény (a celá druhá půle filmu) díky své stupiditě a naprosté zmatenosti nabývají až surrealistických rozměrů. A k tomu podivnému a x-krát nastavovanému konci ani nemá smysl se vyjadřovat. Ta jedna * je za snahu pojmou vyčpělý žánr teen hororu aspoň trochu originálním způsobem. Jinak ale nebrat..... ()

kOCOUR 

všechny recenze uživatele

Poměrně pěkně podchycené téma s nulovými až zápornými hereckými výkony, přehnaně samoúčelnou nechutností a zbytečně debilním překombinovaným koncem. U dvou lekaček mi ztuhl úsměv a jednou jsem málem vrhl. IMHO je blbost dotáčet po sedmdesáti minutách pěkně vygradovaného a ukončeného příběhu další materiál, jen aby diváci měli za své prachy poctivou hodinu a půl ať to stojí co to stojí. Mít to menší rozpočet, být točené na digitál a nechat hrát trochu míň vyhulené a víc afektované herce, mohla to být totální pecka jako kdysi Blair Witch. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $1,5miliónaTržby USA $21,158,188Tržby Celosvetovo $30,553,394 ║ Eli, Eli, Eli, vidíš to niekedy keď chceš tak to aj za niečo stojí! Aj keď nič prevratné sa nekoná, aspoň sa to dá zniesť a príbeh nepôsobí otravne a nechutnosti sú v celku dobre spracované, dokonca tak že hrajú a zapadajú pre načrtnutý nakazený príbeh nejakou hnusnou otravou, blee. /40%/ ()

imf 

všechny recenze uživatele

Zajímavý nápad utlučený jednoduchým zpracováním. Nemám osobně nic proti partě hajzlíků, kteří si jedou na týden zapařit a musím uznat, že režisér a scenárista měli pár svých okamžiků, ale na tři hvězdičky by tu muselo být trochu méně nezodpovězených otázek, o třídu lepší herci a míň divných scén - nemluvím teď jen o posledních dvaceti minutách, které se zvrhnou do akce "musíme ty maníky zabít za každou cenu", ale třeba o "pancakes" scéně, kterou nejsem sto pochopit. Podobných křečí je tu bohužel víc, což v kombinaci s jen velmi průměrným celkem (od kameramana, přes dramaturga až po zmiňované herce) zanechává smutně spálenou příležitost. ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Nudný, nechcene smiešny zlepenec klišé a zvratov z desiatky slávnych hororových klasík. Tvorcovia však nemajú ani kúsok nadhľadu a iba bezmocne, amatérsky trapošia. Po napätí alebo atmosfére ani náznak. Najslabší z hororov "decká idú na chatu". I nový Texaský masaker stojí za viac. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (20)

  • Film sa natáčal v Severnej Karolíne, Kalifornii a kanadskom Ontariu. (Jello Biafra)
  • V závěrečných titulcích je muž v králičím kostýmu zmíněn jako "We'll never tell" (nikdy vám neřekneme). (SHI-SHA)
  • Během natáčení jedné opravdu krvavé scény se Rider Strong rozhodl jít do lesa na čerstvý vzduch. Pokrytý umělou krví však narazil na skupinu 35 školaček, které byly na školním výletě. Rider je pořádně vyděsil, jejich zděšení však ustalo, když ho poznaly. Byl tehdy hvězdou seriálu Boy Meets World (od r. 1993) a malé fanynky ho pronásledovaly až k chatě, kde se natáčelo. (SHI-SHA)

Související novinky

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti

13.12.2022

Svět filmové hudby přišel o jeden ze svých významných hlasů, ve věku pětaosmdesáti let totiž v neděli v New Jersey zemřel americký hudební skladatel Angelo Badalamenti. Informaci o úmrtí zveřejnili… (více)

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Momentální krizová situace reagující na probíhající šíření viru Covid-19 měla mimo jiné za následek i uzavření veškerých kinosálů, což pochopitelně vedlo k tomu, že distributoři začali rušit či… (více)

Reklama

Reklama