poster

Cabin Fever

 • USA

  Cabin Fever

 • Slovensko

  Smrtonosný výlet

Horor

USA, 2002, 93 min (Director's cut: 98 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JASON_X
  ***

  Mám k smrti rád teenagerské vyvražďovačky, hlavně když se odehrávají v nějakém prdelákově, kde jsou místní burani včetně policajtů buď zdegenerovaní nebo aspoň divní, a mám rád taky všelijaké horrorové nechutnosti a gore, takže s tímhle béčkem bych měl být vcelku spokojený. Ale při nejlepší vůli nemůžu dát víc než tři hvězdy, za prvé mi byla nesnesitelně nesympatická celá ta pikniková parta, za druhé na mě celý film působil tak nějak amatérsky, ale ne roztomile amatérsky, což mám rád, ale spíš nechtěně amatérsky. Nejpovedenější z celého filmu byl asi stařík s puškou "na negry" ("for niggers"), i za tenhle žertík je ta třetí hvězda.(12.4.2013)

 • SonG
  odpad!

  Ztráta času. Eli Roth neumí točit, jako hrozivý Baribal po boku Brada Pitta se mi zamlouval více. Cabin fever není horror, je to výsměch filmařskému umění. Navíc námět - pch- epidemie povraždivší osazenstvo chaty, no tak to je fakt hrůůůza! Kdo si libuje ve filmových sračkách jako je Klub sráčů, není co řešit, pusťte si to, ale pro serióznější diváky radím - okamžitě zakopat na zahradě.(1.11.2009)

 • Hellblazer
  *****

  Vynikajúci horor, pri ktorom je vidieť že Eli Roth má horory naozaj rád a vykráda ich jeden za druhým ( jasná inšpirácia Evil Dead, The Texas Chainsaw Massacre, The Blair Witch Project... ) ale čo je dôležité, robí to s citom. Film ktorý vás v jednej minúte rozosmeje a hneď na to zhnusí ( je tu pár naozaj nechutných scén ako napríklad nepríjemná depilácia nôh ), prípadne oboje naraz. Pripomína ako môže byť horor hlúpy, nechutný a zároveň tak nádherný.(7.12.2005)

 • Cappuccino
  ****

  Kedysi som sa pri tomto filme triasol od hrôzy. Dnes je situácia podobná a predsa odlišná. V čom je odlišná? Smiech! V čom je podobná? Strach! Aby ste pochopili moje slová - čo sa týka smiechu, vravím predovšetkým o "puške na negrov". Neskutočný záver. Vidno, že sa Eli Roth s divákom veľmi rád zahráva. A v čom je podobná? Aj po tretom zhliadnutí u mňa tento snímok dokázal vyvolať zimomriavky. Áno, scenár je suchý ako stará dievka bez muža, ale to v žiadnom prípade nekazí atmosféru (hlavne v nočnej domácnosti). Čo by ste čakali od rozpočtu 1.5 mil.$? Ospravedlňujem sa, byť Cabin Fever is my guilty pleasure. Pustiť cez noc, zapnúť sluchátka na vysoký stupeň, ponoriť myseľ do deja. And here we go..(30.5.2010)

 • choze
  odpad!

  Kdysi natočil jakýsi Sam Raimi horor o děckách, co jedou do chaty v lesích a natočil ho tak neskutečně dobře, že od té doby bylo veskrze zbytečné se pokoušet na to téma točit cokoli dalšího. CABIN FEVER je navíc klasickým případem tvůrčí neschopnosti filmového nadšence, který má možná nakoukáno a dobře byste si s ním pokecali o hororech, ale sám není schopen vytvořit něco zajímavého. Scénář idiotský, postavy idiotské a iritující, hrané nevýraznými herci, žádná atmosféra ani zapamatovatelná hláška nebo scéna, jen klišé na klišé. Na DVD doporučuju rozhovor s režisérem, zaručeně se vám po něm bude chtít běžet natáčet s kamarády amatérský horor.(28.2.2005)

 • - Film sa natáčal v Severnej Karolíne, Kalifornii a kanadskom Ontariu. (Jello Biafra)

 • - Píseň, "Wait for the Rain", kterou můžete slyšet na začátku filmu, je úvodní znělka filmu Wese Cravena The Last House on the Left (1972). (Chatterer)

 • - Make-up narušené kůže byl inspirován skutečnou, blíže však nespecifikovanou nemocí, kterou v průběhu natáčení dostal zvukař John Neff. (gjjm)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace