Blázinec na koleji

National Lampoon Presents Dorm Daze

Internátne zmätky

Komedie

USA, 2003, 96 min

To bol ale bordel, zo zavretými očami sa mi to ale páčilo.(7.2.2016)

Velice kvalitní snímek. Dvě osoby s tím samým jménem, dvě stejné kabelky a tři dopisy, které se dle libosti / idiocie scénáristů do nekonečna zaměňují. Víc očividně netřeba. Hvězda dolů za to, že jsem byl po té hodině a půl naprosto vysílen... 80%(21.9.2016)

• Jigy

Stačilo mi vidět posledních 30 minut a připadal jsem si trapně za vechny chudáky, co v tomhle hráli.(19.5.2012)

Patrick má kabelku. Alfred je asi mierne teplý, ale Patrick ho nechce, pretože chce Gertrudu. Gertruda ale chce Alexa a tiež má kabelku. Ale Gertruda si zavolá odpaňovacieho experta, ktorý sa volá tiež Alex. Medzitým Fedor a Jamal fajčia u Kendys jointa veľkosti pouličnej lampy. Kendys je lesba, len v tom ešte nemá jasno ale naisto vie, že je tehotná. Alex ale netuší, že Alex je tehotná s Alfredom a myslí si, že tehotná je Gertruda. V jednej kabelke je pol milióna v zlatých tehličkách, ale v ktorej? Jamal sa ju snaží zdvihnúť od zeme, ale nakoniec na to potrebuje vysokozdvižný vozík H16. Vtedy príde na radu čistič Lojzek ráže 42. Každý s každým trtká, každý má kabelku, každý každého chce zabiť a väčšina je tehotná. Proste totálny blázinec. (Kvôli spoilerovaniu boli osoby, obsadenie a dej úplne zmenené!)(22.2.2015)

• slatkac

Teen komedie mám docela rád, ale tohle byla pěkná capina. Celej děj je v podstatě založen na tom, že si několik lidí čím dál trapněji neustále vyměňuje dvě kabelky, do toho se mlátí, zavíraj do skříně, do toho nějaká samice ukáže kozy...bída, bída. Ale jsou i větší sračky (Panic je nanic)(24.6.2013)