Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sklouzněte do pitevny a nakoukněte do smrtících záznamů nejlepšího současného mistra hororu - režiséra Johna Carpentera - a vychutnejte si jeho tři morbidní krvavé povídky. Robert Carradine a David Naughton rozpumpují vysokooktanový horor, jakmile se ďábelský masový zabiják vrhá na svou obět - BENZÍNOVÁ PUMPA. Stacy Keach, Deborah Harry a rocková superhvězda Sheena Easton dostávají kapky v tomto nejen vlasy, ale i žaludky zvedajícím příběhu - VLASY. Poslední příběh bere do svých rukou hostující režisér Tobe Hooper a posílá Marka Hamilla a Twiggy, aby se podívali nadpřirozenému krvavému zlu na zoubek - OKO. Takže se pořádně zapněte do svého pytle a rozklepejte se hrůzou spolu s Johnem Carpenterem v tomto šokujícím festivalu hrůzy, po kterém budete chtít více a více. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Recenze (61)

obitus 

všechny recenze uživatele

Vyborne povidkove becko od mistru Carpentera a Hoopera. Prvni dve povidky od Carpiho jsou skvelou ukazkou televizni zabavy. Hooperova povidka Eye uz je trochu drsnejsi, ale take vyborna. V malych rolich se ve filmu objevi rada lidi od fochu: Sam Raimi, Wes Craven, Roger Corman i oba reziseri. Hooperova rolicka je mala, ale to co John Carpenter predvadi jako zrizenec pitevny a zaroven pruvodce filmem je neco naprosto neuveritelneho. Je to to nejlepsi na celych Body Bags a uz jen kvuli tomu stoji za to si je pustit. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

"Body Bags" určite nie je žalostnou záležitosťou, krátke príbehy sú pomerne originálne i rôznorodé zároveň. Transplantácia kadečoho môže byť celkom slušnou inšpiráciou pre podivné príbehy. Chcelo by to "remake" s väčšou dávkou násilia, gore či práve "naopak" - s tematikou paranormálnych javov. Dalo sa .. ()

Reklama

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Kdyby byly samotné příběhy tak zábavné a zároveň slizské jako Carpenterův vypravěč. Ten byl naprosto geniální a mohl by své síly klidně měřit s kostlivcem, co uváděl příběhy ze záhrobí. A právě příběhy z téhle márnice působí jak to nejslabší, co se v záhrobí kdy objevilo, pro mě srovnatelně nudné s Creepshow. První příběh má násilnou zápornou postavu, která působí, že by jí skolil i jarní vánek. 20% Druhý příběh pobral trochu humoru a hlavně Debbie Harry, dopadl nejlépe, ale žádný terno. 40% A třetí příběh? Týpkovi transplatujou oko, načež začne vidět věci, které vidět nelze, pokud by teda s okem nedostal i kousek mozku původního majitele. Když je děj dobrý alá druhý díl VHS, dá se tahle kravína přejít a bavit se, ale u téhle povídky atmosféra i pořádnej děj prostě stagnuje. 20% Jedna hvězda, vejš to fakt nejde, a zásluhu na té hvězdě má především tesař. Nikoli jako režisér, tentokrát jako herec. 30% ()

Faustka 

všechny recenze uživatele

Zvučná jména, solidní zpracování. Vlasy a Oko zaujaly nejvíc, Benzinka je slabší… hlavní postava se chová dost zmateně. John Carpenter si střihnul roli zřízence márnice – je to přesnej týpek, kterej ví o smrti svoje. Tak se pohodlně usaď, nalej si drink a vychutnávej lehce morbidní Body Bags. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Titul "Body Bags: Historky z márnice" je kolekciou troch horrorových poviedok. Prvé dve režíroval John Carpenter a tretej sa chopil Tobe Hooper. Prvý príbeh sa volá "Benzínová stanica". Je o hlúpej černoške, ktorá počas nočnej služby na odľahlej čerpacej stanici za mestom Haddonfield natrafí na sériového vraha. Druhá historka nesie názov "Vlasy". Muž v stredných rokoch má veľký komplex z toho, že mu začali rednúť vlasy. Navštívy špecializovanú firmu, aby mu s jeho problémom pomohli. Bude to mať pre neho fatálne následky. Posledná poviedka je "Oko". Talentovaný baseballista príde pri dopravnej nehode o oko. V nemocnici podstúpi transplantáciu. S jeho novým okom však nie je niečo v poriadku. Začne mať desivé vidiny. *** ()

Galerie (14)

Zajímavosti (4)

  • Vo filme "má prsty" niekoľko slávnych hororových režisérov. John Carpenter hrá koronera, uvádza všetky poviedky a dve z nich ("Benzínová pumpa" a "Vlasy") aj režíruje. V prvej menovanej, ktorá sa natáčala iba v noci, si zahrali Wes Craven a Sam Raimi. Štvrtý do partie, Tobe Hooper, režíruje poviedku "Oko". (beso74)
  • Tento film byl natočen jako pilotní díl k seriálu, ale Showtime nakonec pokračování odmítli. (Chatterer)
  • John Carpenter strávil v maskérni 3 dlhé hodiny, než ho pripravili pre úlohu koronera. (beso74)

Reklama

Reklama