poster

Tarzan, opičí muž

 • anglický

  Tarzan, the Ape Man

 • slovenský

  Tarzan, opičí muž

Dobrodružný

USA, 1981, 107 min

Režie:

John Derek

Scénář:

Tom Rowe, Gary Goddard

Kamera:

John Derek

Producenti:

Bo Derek

Střih:

Jimmy Ling

Kostýmy:

Patricia Edwards
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cement73
  odpad!

  Táto dementná úbohosť si skutočne zaslúžila všetky maliny roku, tak ako boli navrhnuté. Režisér je alebo úplný amatér alebo tupý zvrhlík. Vidiac tie kreténske pohlady Jane ma chytali mdloby. Miešanie orangutanov a šimpanzov... Jazda na malom tuším že indickom slonovi v afrike... Tento výplod by mali zakázať. Fuuuj(30.8.2009)

 • Gilmour93
  **

  Jane chtít ošahat Tarzanovo svalnaté tělo, Jane chtít ojet Tarzana, indický slon v Africe, psychedelický vodní souboj se škrtičem, Jane natřená vápnem mít kozy venku, Tarzan zlomit vaz 150ti-kilový kulturista, Richard Harris vést filozofické řeči, Jane mít kozy ven už i bez vápna, Tarzan odpanit Jane a šimpanz jim do toho kecat, a na závěr, jako zoofilní vrchol večera, divoký orangutan se pokusit oba dva orálně uspokojit, zatímco po straně běžet závěrečné titulky.. Tohle mělo s Tarzanem společného jen liány a ty tam byly stejně jakožto falický symbol (jsou dlouhé, dobře se drží v ruce a Jane se na nich může dostat do nebe a zpět několikrát za den). Nicméně nemohu říct, že to pralesní ultrasoft porno bylo úplně špatné..(6.9.2010)

 • Han22
  odpad!

  Oh shit, to byla ale chujovina. Se vůbec nedivím, že to radši o tři roky později natočili znovu s pořádnými herci a režisérem a příběhem a vůbec vším. Tady byly dobrý akorát ty kozy hlavní hrdinky. A při závěrečných titulkách jsem napjatě čekal, zda si Jane, Tarzan a ta opice střihnou trojku a stane se z toho úplně jiný žánr.(1.3.2009)

 • mekaka
  odpad!

  Príbehy Tarzana mám rada, ale toto spracovanie je katastrofa. Od začiatku do konca s vyvrcholením záverečnými scénami súboja Tarzana s kanibalmi. Scenár úbohý, bez napätia, herecké výkony podpriemerné, žiadne efekty, aspoň prírodné scenérie to mohli zachrániť, ale tie tiež absentujú. Divák nevie, či sa má smiať, alebo plakať, či je ten film myslený vážne, alebo si pán Derek z nás vystrelil. Síce je Jane Parker nádherná žena, ale hviezdičku aj tak u mňa nedosiahne.(25.8.2013)

 • Autogram

  Stihol som len záverečnú scénu, teda niekoľko minútový milostný súboj trojice on (Tarzan), ona (nahá) a opica (orangutan) a ľutujem, že len z komentárov si môžem predstaviť, čo bolo vo zvyšku filmu. Režisér sa tu asi naozaj vybláznil, aby zvečnil ani nie svoj talent, ale to, čo bolo na jeho manželke najkrajšie.(15.7.2013)

 • - Miles O'Keeffe v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace