Humongous

William Gray

Brian R.R. Hebb

Anthony Kramreither

Nick Rotundo

Celkme dobrá napodobenina Pátku 13. Film sice není nijak extra pátku podobný ale ten konec z toho pořádně smrdí. Každopádně je to hloupoučký slasher kterých je milion, ale nějakým způsobem si mě dokázal uchytit. Vražd je pomálu a maska vraha, nebo spíše make-up je nic moc. Hlavně ta spálenina na konci je strašná. Ale má to atmosféru a ten dům byl parádní. Ale i přes to je to prostě až moc obyčejný a hloupý na to abych dal větší hodnocení, ale pokud máte rádi slashery a nic jiného Vám nejde do ruky tak to zkuste.(13.5.2012)

Film má atraktívny príbeh, dobrú atmosféru, sympatických hercov a na začiatku iskrí erotikou. Má však aj pomalý rozbeh a vyznačuje sa opatrným prístupom. Hlavné monštrum, nechcený produkt znásilnenia, netvor z ostrova vždy strašne zabručí, schmatne obeť a zmizne. Po celý film mu do tváre nevidno. Obraz bol na môj vkus tmavý. Trocha svetla a hneď by to bolo lepšie!(29.9.2013)

• LIVINGDEAD

Bohužel, já prostě na ty staré horrory nejsem. Nechápu, proč na to koukám, asi čekám, že mně něco ohromí. Ale čekám marně. Ty staré horrory jsou bez napětí, bez špetky strachu, vidíme amatérské herecké výkony, krev všelijaké barvy, jen né červené a když je ve filmu nějaká obluda, tak nejde vidět. A navíc i když horrory z 80. a 90. let vycházejí na BLU RAY, je to děsná kvalita.(1.7.2013)

7/10 Vydarená vykrádačka Piatku trinásteho. Vo všetkých ohľadoch kvalitné remeslo. Film má skvelú atmosféru a dej, ktorý postupne odhaľuje škrepy z tajomstva, ktoré ukrýva neobývaný ostrov. Pravdaže nie je to prvá liga, ale v rámci možností i v porovnaní s inými dobovými slashermi je to jednoznačne silný nadpriemer.(20.6.2015)

• giallo

S klidnou rukou na srdci můžu napsat, že pokud jste neviděli Pátek třináctého, Vraha Rosemary nebo původní Halloween, tak raději volte jeden z těchto kultovních a léty prověřených kousků. Humongous je totiž jen velmi špatně vylouhovaný extrakt z těchto slasherů. Nejzdařilejší část filmu (úvod) tvůrci čitelně okopírovali z Vraha Rosemary a ve zbyteku filmu si vystačili už jen se svojí nulovou invencí a upachtěnou nudou. Bohužel, nic víc a nic míň...(19.8.2013)