poster

Dohola

 • USA

  Blow Dry

 • Německo

  Über kurz oder lang

 • Slovensko

  Dohola?

Komedie / Drama / Romantický

USA / Velká Británie / Německo, 2001, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (128)

 • 005
  ****

  Premiéru jsem nestihl. Nevadí. I po těch letech je to příjemná komedie se skvělým hereckým obsazením. Hlavně pánská sestava. Nejlepší postavu si zde střihnul Hugh Bonneville.(20.7.2017)

 • pleva
  ****

  Miluji britský humor a tahle komedie ho má. Je hořkosladká, trochu romantická, scénář je průhledný, bohužel má hodně pomalé a nevyrovnané tempo, ale skvélé výkony herců to doženou. Je tu jako v každém pořádném britském filmu spousta neočekávaných a vtipných situací, i když celou dobu víte, kam tahle loď míří.. Škoda hlavně tempa a málo propracovaného scénáře, tenhle film mohl být ještě dál :-(((19.1.2009)

 • phoebinka
  ****

  Pěkný, sice trochu předvídatelný film, ale stejně se nemůžu dočkat věty: "Sandra jako Sandra." - výborná scéna.(29.1.2010)

 • Profík
  ***

  Je tem pár dobrých nápadů a dobří herci, ale na víc, než milou komedii, která neurazí to nevytáhne. Anglický humor mám rád, ale tady ho nebylo dost. 70%.(2.9.2012)

 • KristKrist
  ****

  O tomhle filmu,navzdory obsazení Alana Rickmana,jsem si myslela,že mě jako film sám o sobě bavit nebude. Pustila jsme si ho s nízkým očekáváním a možná díky tomu jsem byla tak spokojená. Jedná se o obyčejný příjemný příběh o kadeřnické soutěži,kde proti sobě stojí už zmiňovaný Alan Rickman a Bill Nighy..oba hrají velmi dobře. Ani Josh Hartnett se neztratil a i jeho scénky mě bavily. Dojem možná trochu kazí český dabing,který v tomhle filmu není moc dobrý. Jinak se mi film líbil.(5.11.2012)

 • leto.sk
  ***

  Ako odpočinková komédia by to snád bolo ono, snáď len bez zbytočných scén plných pátosu(na rakovinu umierajúca Shally) a možno menej pozlátka(ale to zrejme ku kaderníkom patrí), takže také, no, slabá trojka,,,(29.11.2012)

 • P@\/EL
  ***

  Pohodová komedie, která přinesla pár světlých momentů. Hodně se mi líbila scéna, kde hlavní hrdinové upravují účes mrtvole v márnici. Celkově však humor trochu pokulhává, pravda je, že jsem od filmu očekával víc. Ikdyž se jedná o poměrně originální námět, tak mě soutěž kadeřníků nijak význmamně nebavila.(4.5.2015)

 • ricardo2803
  ****

  Zdá se mi, že tento snímek poněkud zapadnul a přijde mi to jako veliká škoda. Už kvůli A.Rickmanovi a B. Nighymu. Oba dva předvedli krásné představení dvou dávných soupeřů. Pamatuji se, že jsem na film v době jeho uvedení šel 3x během jednoho týdne. Barvení vlasů v márnici nemělo chybu.(10.7.2019)

1 3 4 5 6 7 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace