Dohola

Über kurz oder lang

Dohola?

Komedie / Drama / Romantický

USA / Velká Británie / Německo, 2001, 91 min

Miluji britský humor a tahle komedie ho má. Je hořkosladká, trochu romantická, scénář je průhledný, bohužel má hodně pomalé a nevyrovnané tempo, ale skvélé výkony herců to doženou. Je tu jako v každém pořádném britském filmu spousta neočekávaných a vtipných situací, i když celou dobu víte, kam tahle loď míří.. Škoda hlavně tempa a málo propracovaného scénáře, tenhle film mohl být ještě dál :-(((19.1.2009)

Pěkný, sice trochu předvídatelný film, ale stejně se nemůžu dočkat věty: "Sandra jako Sandra." - výborná scéna.(29.1.2010)

Je tem pár dobrých nápadů a dobří herci, ale na víc, než milou komedii, která neurazí to nevytáhne. Anglický humor mám rád, ale tady ho nebylo dost. 70%.(2.9.2012)

O tomhle filmu,navzdory obsazení Alana Rickmana,jsem si myslela,že mě jako film sám o sobě bavit nebude. Pustila jsme si ho s nízkým očekáváním a možná díky tomu jsem byla tak spokojená. Jedná se o obyčejný příjemný příběh o kadeřnické soutěži,kde proti sobě stojí už zmiňovaný Alan Rickman a Bill Nighy..oba hrají velmi dobře. Ani Josh Hartnett se neztratil a i jeho scénky mě bavily. Dojem možná trochu kazí český dabing,který v tomhle filmu není moc dobrý. Jinak se mi film líbil.(5.11.2012)

Ako odpočinková komédia by to snád bolo ono, snáď len bez zbytočných scén plných pátosu(na rakovinu umierajúca Shally) a možno menej pozlátka(ale to zrejme ku kaderníkom patrí), takže také, no, slabá trojka,,,(29.11.2012)

Pohodová komedie, která přinesla pár světlých momentů. Hodně se mi líbila scéna, kde hlavní hrdinové upravují účes mrtvole v márnici. Celkově však humor trochu pokulhává, pravda je, že jsem od filmu očekával víc. Ikdyž se jedná o poměrně originální námět, tak mě soutěž kadeřníků nijak význmamně nebavila.(4.5.2015)

Premiéru jsem nestihl. Nevadí. I po těch letech je to příjemná komedie se skvělým hereckým obsazením. Hlavně pánská sestava. Nejlepší postavu si zde střihnul Hugh Bonneville.(20.7.2017)

Zdá se mi, že tento snímek poněkud zapadnul a přijde mi to jako veliká škoda. Už kvůli A.Rickmanovi a B. Nighymu. Oba dva předvedli krásné představení dvou dávných soupeřů. Pamatuji se, že jsem na film v době jeho uvedení šel 3x během jednoho týdne. Barvení vlasů v márnici nemělo chybu.(10.7.2019)

1 3 4 5 6 7 následující >>