poster

Dohola

 • USA

  Blow Dry

 • Německo

  Über kurz oder lang

 • Slovensko

  Dohola?

Komedie / Drama / Romantický

USA / Velká Británie / Německo, 2001, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • p.a.douch
  ****

  Velice, velice silný 4 hvězdy. Perfektní komedie, nezvyklé prostředí, výtečný casting s velmi dobrými hereckými výkony. Co by však člověk čekal od hereček a herců typu Richardsonové, Griffithsové, Leigh Cookové, Harrisové, Rickmana, Hartnetta (překvapivě dobrý), Nighyho, Clarka i dalších. Celkem významnou roli zde má i Heidi Klumová - a vůbec nedopadla špatně. Doopravdy škoda že Richardsonová, Rickman a Clarke už nic dalšího nenatočí. Vřele doporučuji.(27.9.2016)

 • Radim
  ****

  Moc příjemná a vtipná komedie. Již od začátku je sice jasné, kam film směřuje, ale v tomto případě ani nezáleží KAM, ale JAK. Já osobně jsem měl největší radost z Rachel Griffiths - nejem díky jejímu "finále v celkovém vzhledu", ale také díky jejímu projevu, který tak obdivuji v seriálu Odpočívej v pokoji. Kdyby film zbytečně netlačil na city, dal bych hvězdiček pět.(22.4.2006)

 • Rex Mundi
  *****

  Zaujímavý, vtipný aj dojímavý príbeh, vynikajúce herecké obsadenie (Alan Rickman je šarmatný aj ako zatrpknutý mrzút, Bill Nighy ako nafúkanec detto), neošúchaný humor a priam božsky povyberaná muzička, to je dokonalé spojenie pre malú komédiu, ktorej sa napriek svojej skromnosti podarilo ukradnúť kúsok môjho srdca. Videla som ju veľakrát a stále ju milujem. A pri scéne so Sandriným celkovým vzhľadom ma vždy rovnako zamrazí...(26.9.2005)

 • pleva
  ****

  Miluji britský humor a tahle komedie ho má. Je hořkosladká, trochu romantická, scénář je průhledný, bohužel má hodně pomalé a nevyrovnané tempo, ale skvélé výkony herců to doženou. Je tu jako v každém pořádném britském filmu spousta neočekávaných a vtipných situací, i když celou dobu víte, kam tahle loď míří.. Škoda hlavně tempa a málo propracovaného scénáře, tenhle film mohl být ještě dál :-(((19.1.2009)

 • gilmore_girl
  ****

  Pribeh je v podstate prostinky a predvidatelny, ale to velke kouzlo spatruju v tom, ze se odehrava pri kadernickem sampionatu. To je velmi originalni a nic podobneho jsem jeste nevidela. Je uzasne sledovat vytvareni vsech tech neuveritelnych ucesu, u kterych se budete jak smat (u panskeho strihu), tak brecet dojetim (u vecerniho ucesu) a zirat s otevrenou pusou (u celkoveho vzhledu). Navic divat se na mistry Alana Rickmana a Billa Nighyho v jednom filmu je proste zazitek sam o sobe.(30.8.2010)

 • - Natáčelo se v metropolitním hrabství West Yorkshire a v Londýně. (griph)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace