Dokonalá závislost

Úspěšná trenérka MMA Sienna Laneová zjistí, že ji její přítel Jax, úřadující kickboxerský šampion, podvádí s její sestrou. Sienna se rozhodne pomstít tím, že vycvičí jediného muže, který ho může sesadit z trůnu: jeho úhlavního nepřítele Kaydena. (Prime Video)

Lenka.Vilka

Zaměnitelná romance s každou jinou...jenom tentokrát se během studia perou. Chápeme, ne? Protože sundat si triko je sexy. Chápeme, ne? Tedy, když nemáš velikost 52. Jako když vás nechá boyfriend kvůli vaší ségře, tak nezačnete balit jeho protivníka (v čemkoliv to scénář potřebuje), ale začne ho trénovat, aby byl lepší...a potom se stane co? Pomsta dokonána? On se vrátí? O to šlo? Ale co ten druhej? Logika příběhu velí, že přijde láska. A potom velký rozhodnutí ohledně toho, co je nejdůležitější. Samozřejmě protkané (asi?) současnou muzikou pro mladý, ale ve filmech z toho neblinkám. Ale jak to zaobalit, názor na film Perfect Addiction...náhledovka je ve výsledku zajímavější něž celý film...protože ve výsledku ten film není nijak zajímavý. Každá významnější scéna skončila tím, že jsem si řekla: odškrtnuto. Ano, tady se jede přesně podle scénáře. Neříkám, že by mě zajímalo, jaká je předloha, ale předpokládám, že tam měla autorka taky perfektně (ha, ha, ha, chápeme, ha, ha, ha) odškrtnuto. Jediný, co mě potěšilo byl konec. Nebylo to nijak patetický. A jelikož mě to překvapilo, ocením to v hodnocení hvězdičkou. Jako velký odpůrce epilogů u tohohle žánru, který je většinou plný otravných obrázců budoucnosti, které jsou ukázané jako z rychlíku a vystačily by na jeden celý film/knihu, tady jsem byla spokojená. Ve výsledku tedy...špatné to nebylo. Prostě průměr žánru. Ale tak trochu vlastně fajn. ()

xxxLussyxxx

Perfektní oddychovka, chvílemi i napínavá, jak to vlastně celé dopadne. Bavili mě ty tréninky, dobře ukázané, vypadalo to jak doopravdy, nepřišlo mi to hrané. Sienna byla skvělá, Jax na začátku okouzlující, pak parchant no a Kayden? Láská ♥ :D Kdo má rád ve filmech napětí a romantiku, určitě si přijde na své. Sienna rozhodně nebyla blbá, jen se chtěla vypořádat s tím, jak jí její ex podvedl a oblboval, toužila po pomstě, ale to se spíše nakonec změnilo. Za mě skvělý film, dobře natočený a herci perfect, jen trochu urychlený konec, mohli ještě navíc něco ukázat. Jinak jsem se nenudila ani minutu. Doporučuji všemi deseti. ()

mira007

Už ten filmový plakát napovídá, že víc než sportovní film to je prostě jen romantika z prostředí tělocvičen MMA, ale jak je to jednoduché, scénářem průhledné až děs, tak je to sympatické a já oceňuju, že to není žádná heroická řežba akčních hrdinů, ale civilní záležitost. Jediná trochu známá tvář je Manu Bennet aka Crixus ze Spartaka (seriál) (2010) v roli trenéra hlavní hrdinky, ale podle jmen v titulkách to je snad polský film. Prostě jednoduchá příjemná romatika s trochou sportu a cudné erotiky levelu teenagerských seriálů. ()

Enšpígl

Taková jednoduchá MMA love story, s tím, že víc love story než MMA , ale v pohodě film nemá ambice být víc než tím co je a to se mě líbí, takže ač průhledný jak Štrbské pleso a MMA fighty by asi profi zápasníci přešli s úsměvem, tak jako svižná žánrovka to funguje kvalitně. ()